E. Anusauskaitę su gimtadieniu pasveikino net Fergie

Penktadienio rytą iš Niujorko grįžusi dainininkė Evelina Anusauskaitė prasitarė, kad greitu metu planuoja palikti gimtinę. Tapusi tarptautinio dainų konkurso nugalėtoja, mergina mato daugiau galimybių tobulėti ir išgarsėti svetur.

„Vienaip ar kitaip planavau išvykti, nepriklausomai nuo šio konkurso pasekmių, o dabar yra pakankamai didelė priežastis tą padaryti netgi greičiau, nei buvo planuota. Manau, kad išvažiuosiu po Naujų metų“, – sakė dainininkė.

Merginos nuomone šis konkursas atvėrė daug galimybių: „Manau, tai puiki proga pradėti koncertuoti didžiosiose pasaulio scenose. Viskas priklauso nuo manęs, nes visos aplinkybės šiuo metu yra tam palankios“, – sakė ji.

„Man nesvarbu kas ką pasakys, aš vistiek bandysiu. Jei nepavyks, man tikrai nebus gėda grįžti į Lietuvą. Jau geriau taip, nei po to graužtis visą gyvenimą, kad nepabandžiau“, – ryžtingai apie išvykimą į užsienį kalbėjo dainininkė.

Konkurso metu E. Anusauskaitė susipažino su tokiomis garsenybėmis kaip Fergie, Natasha Bedingfield, Delta Goodrem, Ashley Greene, Beyonce muzikos direktore Sheila. Mergina pasakojo, kad garsioji Fergie paliko teigiamą įspūdį: „Asmeniškai kalbėjome nedaug, nes ji ten buvo žvaigždė numeris vienas, kuria užkulisiuose nuolat lydėjo piktas apsauginis, tad prie jos prieiti buvo beveik neįmanoma. Tačiau stebėjau kaip ji repetuoja, Fergie man pasirodė labai linksma, profesionali ir graži moteris“, – įspūdžiais dalijosi konkurso nugalėtoja.

REKLAMA

Evelina pasakojo, kad Fergie asmeniškai pasveikino ją su pergale ir gimtadieniu: „Ji priėjo prie manęs, apsikabino ir į ausį pasakė „Happy Birthday“, – šypsodamasi pasakojo Lietuvos atlikėja.

Mergina pasakojo, kad artimiausiai bendravo su Beyonce muzikos direktore Sheila: „Ji man pasakė, kad jei reikės kokios pagalbos, galiu jai skambinti. Man šie žodžiai labai svarbūs“, – džiaugsmo neslėpė E. Anusauskaitė.

Taip pat skaitykite:

Niujorką užkariavusi E. Anusauskaitė sugrįžo į Lietuvą


Rašyti komentarą...
L
LAIMA
2011-11-05 12:10:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
SAUNUOLE EVELINA, TU TIKRAI BUSI VIENINTELE LIETUVOS ZVAIGZDE, O NE SITIE NETIKELIAI KURIE DABAR SAVE VADINA "zvaigzdemis", BET MUMS SMAGU PASIJUOKTI IS SITU PAJACU
Atsakyti
0

O
Ostapenko.fanas.Nr.1
2011-11-05 21:40:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Musu sou pasaulio zvaigzdes ir zavios ir unikalios, o ne juokingos tu labai slyksti bobela atsiprasant.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų