• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į madą grįžtantys 90-ųjų elementai pastaruoju metu tapo mados tendencija visai neseniai tai buvo matyti ir naujoje Kim Kardashian įkurto prekinio ženklo SKIMS kampanijoje. Joje pasirodė 90-ųjų žavigždės  50-metė aktorė, modelis Jenny McCarthy ir 51-erių aktorė ir modelė Carmen Electra, pozavusios tik su maudymosi kostiumėliais.  

Į madą grįžtantys 90-ųjų elementai pastaruoju metu tapo mados tendencija visai neseniai tai buvo matyti ir naujoje Kim Kardashian įkurto prekinio ženklo SKIMS kampanijoje. Joje pasirodė 90-ųjų žavigždės  50-metė aktorė, modelis Jenny McCarthy ir 51-erių aktorė ir modelė Carmen Electra, pozavusios tik su maudymosi kostiumėliais.  

REKLAMA

1990-aisiais išgarsėjusios aktorės vėl susibūrė, kad nusifotografuotų 90-ųjų įkvėptai nuotraukų serijai, kurioje jos, vilkėdamos maudymosi kostiumėlius, plauna sportinį automobilį.

Kampanijos vaizdo įraše žvaigždės spaudžia muilines kempines ir demonstruoja savo išraiškingą išvaizdą prie raudono sportinio automobilio, vilkėdamos juodus SKIMS bikinius.

Žurnalas PEOPLE pasikalbėjo su jomis apie jų unikalų ryšį ir devintojo dešimtmečio įvaizdį, kurį jos vis dar mėgsta.

REKLAMA
REKLAMA

Koks jausmas buvo dirbti su Kim Kardashian?

McCarthy: Ji yra ikoniškiausia bosė pasaulyje. Ji žino, kaip valdyti verslą.

Electra: Kim yra itin mielas žmogus. Ji su manimi elgėsi labai šauniai.

Ar jus nudžiugino 90-ųjų tema sukurta koncepcija?

McCarthy: Net nežinojau, kas tai per koncepcija, kol ten nenuvykau. Pirmas dalykas, kurį pagalvojau, buvo: „Tai geniali rinkodara“. Atrodė, kad tai bus labai aukšto lygio kampanija.

REKLAMA

Electra: Aš irgi nežinojau. Tiesiog žinojau, kad ten bus Jenny. Buvo smagu pamatyti senas nuotraukas ir jas prisiminti.

Kaip manote, kodėl dabar vėl jaučiama nostalgija 90-iesiems?

McCarthy: Manau, kad daug ką lėmė Pamelos Anderson dokumentinis filmas. Manau, kad jis akivaizdžiai priminė žmonėms tą laikmetį, bet taip pat leido kitaip pamatyti 9-ojo dešimtmečio gražuoles. Jos neapsėjo be savo išbandymų, savotiškų kančių ir savo istorijų. Taigi senstant mes labiau vertiname tokius žmones.

REKLAMA
REKLAMA

Electra: Taip pat manau, kad mados pasaulio žmonės ir jaunos merginos mėgsta 9-ąjį dešimtmetį ir drabužius, kurių aš niekada daugiau neapsivilkčiau. Dėvėjau beprotiškus dalykus.

Koks to meto įvaizdis jums vis dar patinka?

Electra: Dirbtinės blakstienos! Pradėjau nešioti blakstienas, kai 9-ojo dešimtmečio pradžioje dirbau su Prince'u. Kai scenoje pasirodė Kate Moss, visi norėjo, kad pasidaryčiau makiažą, dabar jį darosi visos.

McCarthy: Tačiau ploni antakiai negrįžo į madą. Keletą metų dirbau su „Playboy“, kada jie antakius kone visai pašalindavo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jūs abi atrodote beveik taip pat, kaip ir devintajame dešimtmetyje. Kaip tai įmanoma? Ir nesakykite, kad geriate daug vandens!

Elektra: Visą savo gyvenimą negėriau vandens. Gerdavau kolą. Be jos niekur neidavau, todėl iš mano rankinės visada iškrisdavo kokakola. Bet, juokauju, atsisakiau gazuotų gėrimų ir manau, kad tai padėjo.

McCarthy: Ji kalba apie kokakolą ir genetiką (juokiasi). Taigi, žinoma, tai mityba, treniruotės, aštuonios valandos miego ir meditacija. Bet tai ir naujos technologijos, pavyzdžiui, botoksas. Noriu, kad moterys tai žinotų. Bet taip pat noriu, kad žmonės žinotų, jog to galima pasiekti ir be botokso. Jaučiu, kad sulaukusios 50-ies turėtume didžiuotis.

REKLAMA

Ar sakytumėte, kad būdama penkiasdešimtmetė daugiau ar mažiau pasitikite savimi pozuodama su maudymosi kostiumėliais?

McCarthy: Aš jaučiuosi taip pat. Sakyčiau, kad vienintelis dalykas, kuris pasikeitė, yra tai, kad labiau pasitikiu savo jėgomis. Anksčiau pataikaudavau žmonėms, dabar aš pasveriu savo galimybes ir renkuosi.

Electra: Taip, mūsų balsai labiau girdimi. Gali pasakyti, kaip jautiesi. Yra tokių mažų dalykų, kurie visada sukosi mano galvoje, kurie vis dar ten yra. Taigi aš vis dar galvoju apie savo kūną: „Ar tai tinkamas kampas? Ar man patinka ši veido pusė?“ Aš vis dar jaučiu nesaugumo jausmą, tai nepasikeitė.

REKLAMA

Ką norite, kad apie jus sužinotų jaunieji gerbėjai?

Electra: Aš turiu „OnlyFans“ ir man patinka būti pačios savo viršininke. Galiu būti tokia seksuali, kokia tik noriu, ir tai yra geras jausmas. Jaučiuosi galinti kontroliuoti savo gyvenimą. Daryti tokius dalykus būnant 50-ies, tai yra dvasinė pilnatvė. Jei esi linksmas ir žaismingas ir nebijai būti toks, koks esi, tai irgi palaiko jaunystę.

McCarthy: Tai tiesa, nes ne visi gerai sensta. Noriu, kad žmonės žinotų, jog šioje industrijoje bet kas gali pasiekti sėkmę. Savo laiku perskaičiau per daug istorijų, kuriose buvo rašoma, kad mano šlovė baigėsi. Aš sakau: „Ne, aš dalyvauju šou Nr. 1. Aš vis dar čia!“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų