32-ąjį gimtadienį švenčiančios G. Alijevos pokyčiai: bėgant metams – vis dailesnė

Viena žaviausių Lietuvos estrados žvaigždžių, grupių „Yva“ bei „69 danguje“ narė Goda Alijeva, šiandien išgyvena maloniausias akimirkas.

95

Dainininkė švenčia savo 32-ąjį gimtadienį.

(95 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Goda Alijeva švenčia 32-ąjį gimtadienį

Nepaisant to, kad Goda labiausiai visuomenei yra žinoma kaip dainininkė, daugelis ją prieš kurį laiką pastebėjo ir dėl jos puikių drabužių. Ne kartą pabrėžusi, kad kuria tai, kas patinka jai pačiai, G. Alijeva sužavėjo daugybę merginų, o neretai jos kurtais apdarais pasipuošia ir grupių narės.

Visai neseniai gražuolė dainininkė nustebino ir savo figūros pokyčiais. Anksčiau atviravusi, jog niekuomet neteko laikytis dietos, po žiemos ji priaugo 6 kilogramus, todėl nusprendė jų atsikratyti. Dabar jos kūno linkiai veda iš proto ne tik stipriąją lytį, bet ir daugybę merginų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad amžiną meilę krepšininkui Rolandui Alijevui Goda prisiekė 2009 metais. Pora augina net du vaikučus: dukrelę Tėją ir sūnelį Amilį.

Nepaisant to, kad G. Alijeva per šiuos metus nemažai patyrė ir pasikeitė, viena – akivaizdu – ji ir toliau išlieka viena gražiausių Lietuvos dainininkių.

G. Alijevos pokyčiai – nuotraukų galerijoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų