2019 metų „Eurovizijos“ paslaptis atskleista: paaiškėjo, kurios šalys dalyvaus konkurse

2019-ųjų „Eurovizijoje“ dalyvaus atstovai iš 42 šalių, tarp jų – ir Lietuvos. Apie tai šiandien pranešė renginio organizatorė Europos transliuotojų sąjunga, rašoma pranešime spaudai.

136

Gegužę Izraelyje vyksiančiame didžiausiame pasaulyje dainų konkurse dėl galimybės patekti į finalą, kuriame vietas užsitikrinę jau turi 6 valstybių atstovai, susirungs 36 šalys.

(136 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ finalas

6 finalininkai – tai kitų metų konkurso šeimininkas Izraelis bei didysis penketas – Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė. Abu pusfinalius, vyksiančius gegužės 14 ir 16 dienomis, ir finalą gegužės 18 dieną tiesiogiai transliuos LRT.

Konkurse, be Lietuvos, pasirodys: Albanija, Armėnija, Australija, Austrija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Belgija, Kroatija, Kipras, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Makedonija, Vokietija, Gruzija, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Izraelis, Italija, Latvija, Malta, Moldova, Juodkalnija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija, San Marinas, Serbija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Ukraina, Jungtinė Karalystė.

Į dainų konkursą Olandija ir Šveicarija atstovus siųs 60, Graikija – 40, Kroatija, Estija ir Slovėnija – 25, Latvija bei Lietuva – 20, o San Marinas – 10 kartą.

Tiesa, daugiausia kartų „Eurovizijoje“ pasirodė Vokietija – 2019-aisiais bus 63 kartas.

64-oji „Eurovizija“ bus rengiama Tel Avive gegužės 14, 16 ir 18 dienomis.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2018-11-08 09:33:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai netikiu meno galia Eurovizijoj,greičiau ten pinigas veikia...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų