2019 metų dovana žiūrovams – nematyto formato TV filmas: sudomins net visko mačiusius

Lietuvos žiūrovai jau yra pamėgę tiek užsienietiškus, tiek lietuviškus meilės, kriminalinius, detektyvinius serialus, o šiais metais TV3 pristatys naują, Lietuvoje dar nematyto žanro daugiaserijinį TV filmą.

9

Jis išsiskirs ne tik lietuviams neįprastu formatu, bet ir netradicine siužetine linija bei itin sudėtingu aktorių darbu.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2019 metų dovana žiūrovams – nematyto formato TV filmas: sudomins net visko mačiusius

„Esame žiūrimiausia televizija jau 15 metų iš eilės – tai mus ne tik džiugina, bet ir įpareigoja nuolat galvoti, kuo dar pamaloninti, nustebinti, pradžiuginti mūsų žiūrovą. Taigi naujiems metams paruošėme staigmeną – naujo formato daugiaserijinį TV filmą „Turtuolis vargšas“, – sakė Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Pasak jo, šis žanras yra visiškai naujas Lietuvoje. Tokio pobūdžio serialas yra kuriamas pagal kino, o ne serialų standartus, tai visiškai kitoks kokybinis lygmuo. „Esame rinkos lyderiai šalyje, todėl negalime tiesiog minti įprastus, gerą rezultatą garantuojančius takelius, turime žvelgti pirmyn, eksperimentuoti, stebinti, pateikti žiūrovams dar nematytas naujoves“, – komentavo A. Rimas.

„Turtuolis vargšas“ bus rodomas geriausiu laiku – šeštadieniais 19.30 val. ir papildys TV3 šeštadienio vakaro gerų filmų rubriką.

„Palaikome lietuvišką kiną – tiek serialus, tiek filmus ir matome, kad lietuviškas kinas yra mėgiamas tautiečių. Tokie filmai ir serialai kaip „Tarp pilkų debesų“, „Zero“, „Širdys“, „Pasmerkti“, „Moterys meluoja geriau“ turi savo žiūrovą, taigi neabejojame, kad ir „Turtuolis vargšas“ ras savo auditoriją ir taps tradicija – leisti šeštadienio vakarus kartu su geru kinu“, – sakė A. Rimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų