2016-ųjų prognozės: kuri gražuolė šiais metais taps Justino Bieberio mylimąja?

Tikra tiesa, kad skandalingasis dainininkas Justinas Bieberis savo antrąsias puses keičia dažniau nei šukuosenas ar dainas. Jį vos ne kas mėnesį galima pastebėti su vis kita garsia, žinoma, daug uždirbančia gražuole.

Papokštauti mėgstantis portalas „therichest.com“ sudarė gražuolių pilną sąrašą, kurios, manoma, 2016-aisiais metais šildys Justino lovą.

Vis dėlto dabar su aktoriaus Stepheno Baldwino dukra Hailey Baldwin draugaujantis jaunuolis atrodo laimingas, tačiau visko gali būti.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: kuri gražuolė šiais metais taps Justino Bieberio mylimąja?

Madison Beer

Madison ir Justinas yra labai geri draugai, tačiau jie nuolat flirtuoja vienas su kitu. Būtent todėl spėjama, kad draugiškai romantiški vakarai restorane, pasivaikščiojimai paplūdimiu gali išaugti į rimtus santykius.

Vis dėlto Justinas žurnalistams teigia, kad jų bučiniai nuotraukose tėra draugiškas žaidimas, nes jis tėra jos dainavimo mokytojas.

Ariana Grande

Tarp dainininkų žiežirba suplieskė bendro koncerto metu. Scenoje Justinas Arianą glostė, bučiavo, tačiau vėliau abu tikino, kad tai tik pasirodymo dalis.

Spėjama, kad buvusi scenos aistra galėtų peraugti į meilę, nes artimi šaltiniai teigia, kad Ariana nesutaria su savo mylimuoju.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų