„2 Barai“ vedėjas J. Jankevičius: pats save nustebinau neįsivėlęs į jokį skandalą

Jau birželio 25 dieną į televizijos ekranus sugrįžtantis populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ savo gerbėjams žada daugybę nuotykių ir staigmenų. Viena jų – šou vedėjo pareigas vėl užimsiantis Lietuvos humoristas ir laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Žinomas vyras pasakojo, kad realybės šou formatu žavėjosi nuo vaikystės, todėl ši patirtis – privilegija.

30

Visai netrukus pajūryje įsikurs dvylika projekto dalyvių, kurių lauks nepamirštama vasara. Kaip ir pernai, šiais metais tiesiogines šou transliacijas ves itin charizmatiškas duetas – prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė ir laidų vedėja Vaida Skaisgirė bei J. Jankevičius. Humoristas pasakojo, kad realybės šou žanru žavėjosi nuo mažens.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „2 Barai“ vedėjas J. Jankevičius: pats save nustebinau neįsivėlęs į jokį skandalą

„Aš visada prijaučiau realybės šou žanrui. „2 Barai“ yra projektas, kuris man sukelia nostalgiją iš vaikystės – žiūrėdavau šį realybės šou, kai buvau mažas. Įsivaizduokite, aš turiu privilegiją mėgstamiausią savo vaikystės projektą žiūrėti iš pirmos eilės. Ko dar gali gyvenime norėti, kai pildosi vaikystės svajonės“, – sakė J. Jankevičius.

„Aš ne sutikau būti šio projekto vedėju, o pasiprašiau juo būti, nes tai yra fantastiška laida. Jeigu prodiuseriai nebūtų sutikę vėl manęs paimti į vedėjo poziciją, aš tikrai būčiau dalyvavęs kaip dalyvis“, – dar pridūrė „2 Barai“ vedėjas.

Iš Raseinių šiais metais šou keliasi į pajūrį, todėl, pasak J. Jankevičiaus, dirbti bus dar įdomiau. „Aš dirbsiu savo mylimą darbą pajūryje. Su visa pagarba Raseiniams, mano nuomone, tai yra dar vienas laiptelis aukštyn malonumo dirbti skalėje. Ar tai bus laiptelis aukštyn ir kokybės skalėje – pamatysime“, – kalbėjo J. Jankevičius.

Prisimindamas praėjusį „2 Barai“ sezoną, humoristas sakė šią vasarą norintis būti dar aktyvesnis – galbūt net pats įsivelti į kokį nors skandalą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų