17-metis Justinas Bieberis iš Bulgarijos – užtikrinta vieta finale

Šiemet pergalę Bulgarijai planuoja parvežti Kristianas Kostovas, jau dabar prilyginamas atlikėjui Justinui Bieberiui. Septyniolikmetis „Eurovizijos“ scenoje išsiskyrė ne tik savo merginas pakerėsiančia išvaizda, bet ir balsu.

63

Svarbiausia, talentingam jaunuoliui žadamas ne tik finalas, į kurį jaunuolis pateko, bet ir galima pergalė. 

Šansai, kad šį kartą pergalę nuskins Bulgarija yra 5:1. „Eurovizijoje“ Bulgarija dalyvavo 10 kartų.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kijeve vyksta antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis

Pirmasis šalies pasirodymas įvyko 2005-iais. Nors niekada nelaimėjo, arčiausiai pergalės 2007-iais buvo Elitsa Todorova, kai daina „Water“ užėmė 5-ą vietą. Nuo tada, kai atsirado pusfinaliai, tiesioginėje renginio finalinio vakaro transliacijoje jie pasirodė tik 2007-iais.

Pagrindinė „Eurovizijos“ dainų konkurso transliacija šiemet vyks šeštadienį, gegužės 13-ą dieną, o pusfinaliai – gegužės 9-ą ir 11-ą dienomis. Tarptautiniame parodų centre Kijeve, Ukrainoje jau repetuoja daugelio šalių atstovai. Pernai metų nugalėtoja Jamala taip pat pasirodys tuomet, kai reikės įteikti apdovanojimo statulėlę.

REKLAMA

Septyniolikmetis dainininkas jau žinomas Bulgarijos pop muzikos gerbėjams. Jis buvo „Vaikų balsas: Rusija“ finalistas, o „X faktoriuje“ užėmė antrą vietą. Pasirodymai televizijoje pavertė jį viešu žmogumi, o visai neseniai su muzikos įrašų kompanija „Virginia Records“ Kristianas pasirašė kontraktą.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bulgarijos atstovas „Eurovizijoje“: iš jauno vaikino tikimasi daug

Jis taps pirmuoju 21 amžiuje gimusiu žmogumi, kuris dalyvaus „Eurovizijos“ dainų konkurse. 2017-ųjų kovo 13-ą dieną oficialiai paskelbta, kad po balsų susumavimo „Eurovizijoje“ Bulgarijai atstovaus Kristianas Kostovas. Jis atliks Borislavo Milanovo ir Joacimo Bo Perssono kurtą dainą „Beautiful Mess“. Tai išskirtinė, įdomi ir sentimentalią žinutę siunčianti daina, pačiam atlikėjui reiškianti labai daug.

 


Rašyti komentarą...
n
na,
2017-05-12 13:47:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
jam (kaip ir australui ir dar vienam berniukui) vieta vaikų eurovizijoj.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų