Kazlauskienė atvirai apie buvusius vedybinius sunkumus: teko lankytis ir pas teisininkę

TV3 publicistikos laida „Prieš Srovę“ tapo atvira laida atviriems žmonėms. „Siūlydama garsiajam choreografui Jurijui Smoriginui išbandyti jėgas interviu žanre, tikėjausi, kad jo interviu su dainininke Liveta Kazlauskiene bus įdomus, pasakoja laidos „Prieš srovę“ kūrėja Audrė Kudabienė, – bet kad jis bus dar ir toks netikėtai atviras – tai nustebino.“

11

Ar garsioji Livetos ir Petro Kazlauskų šeima byra?

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta Kazlauskienė prabilo apie Petrą

Ar šiai šeimyninio gyvenimo etalonu laikomai porai iškilo grėsmė pasukti skirtingais keliais? Jurijus Smoryginas po interviu su Liveta sako, kad apie žinomą dainininkę išgirsime daug įdomių dalykų. Choreografijos maestro ryžosi priimti laidos „Prieš srovę“ iššūkį ir padaryti tai, ko iki šiol net neįsivaizdavo – padaryti interviu.

„Žinote, kodėl nusprendžiau prakalbinti būtent Livetą? Kaip scenos artistas matau visuomenei pateikiamą jos įvaizdį – miela, šilta, trapi moteris, nors dėk prie žaizdos, bet ar ji tokia pati realiame gyvenime? Nujaučiu, kad ne“, – atvirauja Jurijus.

Į svečius pakviestas Jurijus ir pats nesitikėjo išgirsti kokios audringos nuotaikos kartais siautėja žinomoje šeimoje.

„Jūs, Liveta, pirmą kartą viešai tai pasakojate?“, – interviu metu nustebo maestro, kai Liveta prasitarė apie savo žygius pas pažįstamą teisininkę, ketindama paduoti Petrą skyryboms.

„Viskas, skiriamės“ – tokie žodžiai ne kartą skambėjo ir iš Petro lūpų, prasitaria dainininkė. Savo vyrui moteris dėkinga už svarbiausius dalykus nutikusius jos gyvenime, tačiau ji neslepia kiek buvo jaudulio, kai pamatė Petrą išeinantį iš namų. Į Livetos klausimą „kada grįši“, Petras atsakė trumpai – „nežinau“.

Ar tai, kad laidos „Prieš srovę“ kūrėjai sako: „Tapome atvira laida atviriems žmonėms“, reiškia, jog ateityje matysime ir daugiau žurnalistais tapusių žinomų žmonių?

„Tegu tai lieka šiokia tokia paslaptimi“, – intriguoja Audrė Kudabienė.

Laida „Prieš srovę“ šį antradienį, 19.30 val. per TV3!

Šią ir kitas laidas stebėkite per žiūrimiausią televiziją TV3, nemokamą vaizdo turinio platformą TV3 Play ir naujos kartos televiziją Go3.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2021-01-12 15:07:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokių čia skyryboms net nekvepia paprasčiausiai pasireklamuoti norėjo ir tiek
Atsakyti
0

A
Ale va
2021-01-12 14:34:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerio skyrybų procese maža.Šeimos reikaluose nesužinosi tiesos,kas kalbės ,tas vardins savas tiesas...
Atsakyti
-2

I
Irutė
2021-01-12 17:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl Liveta pritrūko dėmesio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų