„Saulėlydžio“ žvaigždė užaugo: sunku atpažinti

Milijonus širdžių pavergęs filmas „Saulėlydis“ kadaise buvo tikras stebuklas romantikams. Vienas populiariausių dešimtmečio filmų „Saulėlydis“ pirmą kartą kino teatruose parodytas prieš daugiau nei dešimt metų.

Mackenzie Foy (nuotr. SCANPIX)
9

Tiek knygos, tiek jų ekranizacijos sulaukė milžiniško populiarumo ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje.

Daugelis puikiai žino ne tik siužetą, bet ir filme vaidinančius aktorius. Tiesa, reikia pripažinti, kad nuo pirmosios dalies iki šiandien – jie gerokai pasikeitę.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Saulėlydžio“ žvaigždė užaugo: sunku atpažinti

Mackenzie Foy nėra turėjusi rimtos aktorinės patirties iki tol, kol nepasirodė filmų sagoje „Saulėlydis“. Iš kelių šimtų kandidačių mergaitę atsirinko pats kino juostos režisierius Billas Condonas.

Šiandien ši mažylė virto dailia mergina – jai jau 18 metų. Nuo pat mažumės ji filmavosi reklaminiuose klipuose, yra pasirodžiusi keliuose televizijos serialuose. Nepaisant to, didžiausiu aktorės Mackenzie Foy lūžiu karjeroje tapo „Saulėlydis“.

Kino studija „Summit Entertainment“, kuri sukūrė filmą „Saulėlydis“, 2008 metų lapkritį gavo teises į likusias Stephenie Meyer knygų ekranizacijas, įskaitant filmą „Brėkštanti aušra“.

Filmas buvo suskirstytas į dvi dalis. Nuo 2010 m. buvo pradėta filmuoti „Brekštančios aušros“ pirmoji dalis. Pasaulinė premjera įvyko 2011 m. lapkričio 18 d. (taip pat ir Lietuvoje).

„Epinis, aštrus, kovingas ir kaip niekuomet romantiškas „Saulėlydžio“ sagos finalas su specialiai paruoštomis paslaptimis, naujais aktoriais, nematytais personažais ir intriguojančiais pakeitimais, kurių jūs tikrai neskaitėte Stephenie Meyer knygose. Kerštingomis melagystėmis išprovokuotas Kalenų ir Volturių mūšis įsimins amžinai“, – taip apie filmą kalba jo gerbėjai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų