Populiaraus serialo „Bjaurusis ančiukas" aktorė Uvarova: pamatykite, kaip moteris atrodo šiandien

Turbūt daugelis šį rusų serialą prisimename su nostalgija. TV3 televizijoje rodytas „Bjaurusis ančiukas" susilaukė didelio populiarumo ir, turbūt, būtų sunku surasti tokį žmogų, kuris būtų nematęs nė vienos šio serialo serijos. Šiuolaikinę pelenės istoriją mielai žiūrėjo net vyrai.

8

Pirmoji šio serialo serija pasirodė 2005-aisiais ir tapo populiarus iki šių dienų.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nelly Uvarova

Čia netrūko ne tik virtinės intrigų, bet ir galybės komiškų situacijų, privertusių žiūrovus tiesiog leipti iš juoko ir dėl to, turbūt, pamilti serialą.

Tiesa, daugelį žiūrovų žavėjo ir iš Lietuvos kilusios pagrindinę heroję Jakateriną Puškariovą įkūnijusios Nelli Uvarovos vaidyba. Nors ji vaidino neturtingą, neišvaizdžią sekretore dirbusią merginą, tačiau išties buvo labai nuoširdi ir protinga.

Įsimylėjusi savo šefą Andrejų Ždanova, ji netrukus priversta juo nusivilti, mat paaiškėja, kad ja buvo pasinaudota nešvariame verslo žaidime. Kaip tik šiuo metu siužetas pažeria dar daugiau intrigų ir bjaurusis ančiukas-Katia virsta „gražuole gulbe"!

Dabar Nelly Uvarovai yra 40 metų. Nepaisant to, kad laikas tik bėga, tačiau ji vis dar spinduliuoja savo žavesiu.

Tiesa, jau kurį laiką žinoma aktorė yra nekviečiama niekur vaidinti, mat filmavimo aikštelėje dirbantys profesionalai ją laiko „nepatogia aktore“. Daugelis kaltina jos perdėtą išrankumą.

Tiesa, pati aktorė tikina, kad iš tiesų ji paprasčiausiai yra stipraus charakterio, kuris jai ir padėjo pasiekti tokių aukštumų Maskvoje. Būdama vos 14 metų ji ėmė vaidinti ir šitaip finansiškai padėjo netgi savo tėvams. 

Vis dėlto daugumai Rusijos režisierių šiuo metu ji atrodo pernelyg reikli. Rusų žiniasklaidai ji pasakojo, jog neseniai dalyvavo vieno serialo filmavime, tačiau netrukus suprato, jog jos veikėjas – nė kiek nesivysto. Dėl šios priežasties ji nusprendė režisieriaus paprašyti, kad būtų išbrauktos net 4 serijos, o netukus po to šį darbą ji paprasčiausiai nutraukė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų