Išskirtinė muzikinė drama nepaliks abejingų: šįvakar prie ekranų kviečia „Didysis šou meistras“

Pirmąją Naujų metų dieną TV3 dovanoja premjerą – nepaprastai gražų ir optimistišką filmą „Didysis šou meistras“. Biografinėje muzikinėje dramoje perteikta įkvepianti Amerikos šou verslo pradininko P. T. Barnumo istorija, apie tai, kaip viską praradęs žmogus nenuleidžia rankų ir net ištikus didžiausioms nesėkmės nepasiduoda, bei saldų jo pergalės skonį.

6

Filmas paremtas tikra P. T. Barnumo gyvenimo istorija. Šis vyras nuo nulio sukūrė sėkmingą šou verslo imperiją ir visam pasauliui įrodė, kad pramogos taip pat gali būti rimtas darbas. P. T. Barnumas tapo šou verslo pradininku. Jis pirmasis sugalvojo terminą „šou verslas“. Šio žmogaus istorija tapo Amerikos šou verslo pamatu, aukštyn kojomis apvertusi visą iki tol žmonėms žinotą „pramogų“ sąvoką.

Miuziklas pasakoja apie tai, kaip praradęs darbą, be cento kišenėje P. T. Barnumas nenuleidžia rankų. Jis sugalvoja įgyvendinti savo senąją svajonę – sukurti tokį šou, kokio dar niekas nebuvo regėjęs. Drąsus, ryžtingai nusiteikęs, lydimas sėkmės bei palaikomas mylinčios šeimos, vyras nuperka teatro pastatą, kuriame kartu su savo šou dalyviais užsidaro keliems mėnesiams. Po ilgų repeticijų galiausiai paskelbiama Barnumo pasirodymo data. Tačiau niekas iš žiūrovų net nenutuokia, kas jų lauks atėjus į paslaptingą šou...

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmo „Didysis šou meistras“ akimirka

„Didysis šou meistras“ per pirmas keturias savaites JAV kinuose uždirbo beveik 100 milijonų dolerių ir tapo trečiu sėkmingiausiu miuziklu JAV kino istorijoje.

Pagrindinį vaidmenį filme sukūrė Hughas Jackmanas. Jis sakė, kad ruošdamasis vaidmeniui perskaitė net 37 knygas apie P. T. Barnumą. Pasak aktoriaus, šou pradininkas buvo neeilinė asmenybė. Hughas Jackmanas filme ne tik šoka, dainuoja, bet ir kuria įtikinantį pagrindinio personažo paveikslą. Dramoje taip pat vaidina Michelle Williams, Zacas Efronas Rebecca Ferguson ir kiti.

Nepaprastą vizualinį malonumą žiūrovams suteiks nuostabūs kostiumai, turtinga choreografija, puikiai integruotos jausmingos dainos, nuostabūs cirko triukai, kruopščiai apgalvotos mizanscenos. Tai puikiai nufilmuotas, spalvingas, kupinas nuostabių muzikinių pasirodymų  miuziklas, be visa ko, kuriantis šviesią, pozityvią nuotaiką, kurios šiuo metu daugeliui trūksta.

Pasiruoškite nuostabiai įkvėpimo ir grožio simfonijai nepaprastai vizualioje, muzikos ir šokių kupinoje juostoje! https://www.facebook.com/tv3televizija/videos/395889311740080

„Didysis šou meistras“ – sausio 1 d. 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų