Deivydas ir Katažina kvietė patikėti kalėdiniu stebuklu: šeimos duetas papirko klausytojų širdis

Gruodis jau 4 metus iš eilės dainininkų šeimai Katažinai ir Deivydui Zvonkams yra ypatingas metas – būtent tiek laiko jie jau džiaugiasi gausesne šeima, dvynukais Kornelija ir Donatu. 

O štai specialioje TV3 laidoje „Kūčių vakaras su Ričardu Doveika“ drauge uždainavusi atlikėjų pora kalėdiniu stebuklu patikėti privertė ir žiūrovus.

Duetu dainuojančius Katažiną ir Deivydą pavyksta pamatyti ne taip jau dažnai, o šiame koncerte jiedu buvo kartu ir kalėdiškai pasipuošę, abu grojo gitaromis ir sukūrė jaukią, šventišką atmosferą net ir tada, kai šventes minimi visiškai kitaip, nei esame įpratę.

Charizmatiškasis kunigas jau antrus metus suorganizavo vakarą, kuriame humaniškumas, įsiklausymas į bendruomenės poreikius susiliejo su kokybiška muzika. 

Be Zvonkų šeimos, renginyje koncertavo visas būrys kitų garsiausių atlikėjų Jazzu, Edgaras Montvidas, Donatas Montvydas, Jurijus Veklenko, Milita Daikerytė, Jokūbas Bareikis, Martynas Levickis ir Stano dovanojo kalėdinius, jausmingus ir įkvepiančius pasirodymus.

„Aš manau, kad nereikia pasiduoti išgąsčiui, pasiduoti baimei ir desperacijai. Tikintis žmogus tokiose situacijose visada susitelkia ir išgyvena jas kartu su Dievu. Atsiremdamas į Dievą jis gyvena. Nereikia kalti į savo sąmonę, kad šios Kalėdos bus skaudesnės, tragiškesnės, menkesnės. Ne. Tikinčiam žmogui Kalėdos bus su Dievu“, sakė kunigas R. Doveika.

Vakaro metu kunigas R. Doveika ir TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva taip pat pristatė ir jautrias istorijas. Kunigas kalbino Stano, Edgarą Montvidą ir kitus visuomenei žinomus veidus, siekdamas įprasminti pasidalinimą gerumu, kaip žmogiškąja vertybe, darną bendruomenėje kaip paskatą jos vystymuisi ir primindamas Kūčių vakaro istoriją, kaip pamatą atjautos ir stebuklo laukimui.

„Man vienos svarbiausių ir gražiausių metų švenčių yra būtent Kūčios ir Kalėdos. Senieji papročiai, magiška Kūčių naktis, džiugus Kalėdų rytas, kai visi drauge klegėdami išpakuojame dovanas, rastas po eglute tai akimirkos, kurios visam gyvenimui lieka atminties albume“, šiltai apie šventes kalbėjo ir Renata Šakalytė-Jakovleva, kuri talkino kunigui vakaro metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų