Influencerės gyvenimo pusė, apie kurią niekas nežinojo: tobulos nuotraukos slėpė tamsias mintis

Influencerių gyvenimas dažnai atrodo be galo pavydėtinas – nesibaigiančios dovanos, pakvietimai į slapčiausius vakarėlius, draugai – garsenybės, įspūdingiausios kelionės… Deja, net jei nuotraukoje žmogus dažnai atrodo patenkintas, tai nebūtinai reiškia tiesą.

17

Žinoma influencerė atskleidė, koks jos gyvenimas iš tiesų. 

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Influencerės gyvenimo pusė, apie kurią niekas nežinojo: tobulos nuotraukos slėpė tamsias mintis

29 metų influencerei Stinai Sanders pavydėti galėtų kiekvienas. Mergina dažnai matoma įvairiose jachtose begerianti šampaną, važinėjanti su „Porche“, šėlstanti prabangiausiuose vakarėliuose kartu su įžymybėmis ir valganti brangiausiuose restoranuose. Per metus Stina anksčiau keliaudavo net 16 kartų, negana to – dažnai į Dubajų, Majamį, pietų Prancūziją…

„Mano gyvenimas atrodo rožinis, ir nekaltinčiau jūsų, jei galvotumėte, kad jis – lengvas. Bet už glamūrinio ir materialaus gyvenimo stiliaus, kurį dažnai stengdavausi sukurti, aš buvau be galo vieniša. Stengiausi neatrodyti kaip auka, slėpiau savo tamsias mintis nuo žmonių. Bijojau, kad žmonės mane nuteis už tokius jausmus, ypatingai dėl to, kad esu be galo laiminga turėti tai, ką turiu“, – teigė influencerė.

Stina tokias mintis stengėsi pasilaikyti sau, tačiau, nepaisant to, pasirodo, kad ji – ne viena. Kaip mergina išsiaiškino, Z karta jaučiasi kur kas vienišesnė, nei kitos, negana to, 1 iš 5 milenialsų galvoja, kad neturi draugų ir yra vienišas.

„Pastaraisiais metais bandžiau save įtikinti, kad man geriau būti vienai ir aš iš paskutiniųjų bandydavau sau įrodyti, kad esu stipri ir nepriklausoma. Netgi uždraudžiau sau eiti į pasimatymus ir kelis kartus atostogavau viena. Buvo smagu, bet kai grįždavau namo, jausdavausi liūdnai dėl to, kad neturėdavau su kuo pasidalinti linksma akimirka, kai nukritau nuo žirgo“, – prisiminė ji.

Anot influencerės, magiški momentai nebeatrodė tokie magiški, kadangi neturėjo su kuo jais pasidalinti.

REKLAMA

„Daug kas pažiūrėjęs į mano „Instagram“ galėtų pasakyti, kad gyvenu pilnavertį gyvenimą, tačiau aš niekuomet nesu jautusis tuštesnė“, – atviravo ji.

Ėmusi susitikinėti, ji taip pat nerado laimės. „Kai manydavau, kad sutikau kažką ypatingą, jie pasirodydavo esantys raudonos vėliavos ar nesugebėdavo atitikti mano išsikeltų svajonių“, – sakė Stina.

Galiausiai, kai pasaulyje paskelbė karantiną, Stina be galo išsigando. „Aš bijojau ne pandemijos, o to, kad liksiu viena. Buvo sunku suvokti, kad reikės izoliuotis vienai 6 mėnesius be jokio intymumo, be šanso su kažkuo apsikabinti ar pasijuokti“, – pripažino ji.

Stina suprato, kad metų metus bandė save užimti, kad negalėtų likti su savo mintimis ir baime būti vienai. 

Netrukus mergina paskambino vaikinui, su kuriuo, nors ir buvo 4 sėkminguose pasimatymuose, vėliau ryšius buvo nutraukusi – abu jie suprato, kad yra pernelyg skirtingi. Deja, abu išgąsdinti minties likti vieni, jiedu nusprendė karantiną praleisti kartu. 

Po karantino pora ir vėl pasuko skirtingais keliais, o mergina ėmė lankytis pas specialistus ir pradėjo iš tiesų mokytis būti viena. Ir nors ją ir vėl išgąsdino antrasis karantinas, šįkart ji nusprendė viską iškęsti viena. 

„Nesupraskite neteisingai. Aš tikrai ilgiuosi fizinio kontakto. Tačiau apsikabinimus su kažkuo ant sofos dabar pakeitė rūpinimasis savimi, asmeniniai iššūkiai ir pasivaikščiojimai su draugais laikantis saugaus atstumo. Buvimas vienai man dabar leido suprasti, kad man nereikia nieko, kas padėtų išgyventi šiuos vienišus momentus, net ir per pandemiją. Be to, smagu turėti sofą tik vienai sau“, – baigė savo istoriją Stina. 


Rašyti komentarą...
E
Expertas
2020-12-05 21:39:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaušė nesuranda sponsorio gero.
Atsakyti
0

.
... Dročiūnaitė
2020-12-06 09:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
... Nelabai suvokiu kokiems gemalams jie formuoja kažkokią nuomonę... O, kad jos nuotrauka padeda dročiūnams gaminti majonezą, - tai jau tikrai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų