Kalėdinės eglės – puošimo ypatumai ir kiti kuriozai

Kalėdiniam laikotarpiui įsibėgėjant, daugumos žmonių namuose jau galime išvysti papuoštas Kalėdines eglutes. Didieji miestai jau taip pat atskleidė savo šventinius simbolius ir vėl įžiebė kasmetinius debatus - „Kieno eglutė gražesnė?“.

Naujausioje TV3 Play laidoje „Pašnekėkim“ laidos vedėjas Tomas Dzidzevičius pabėga nuo šių tradicinių debatų ir apžvelgia įvairiausius kuriozus susijusius su lietuvių meile Kalėdinėms eglutėms.

Tomai, kaip jautiesi išleisdamas šitą epizodą?

Džiaugiuosi. Nuoširdžiai džiaugiuosi. Į šį epizodą buvo įdėta tikrai daug darbo. „Pašnekėkim“ komanda skyrė tikrai daug laiko, kad galėtume surasti juokingą, kuriozišką informaciją. Manau mums tai pavyko. Kai darėme finalinę epizodo peržiūrą, tikrai prisijuokėme iki ašarų.

Ką išvysime laidoje?

Pamatysime vaizdelius ne tik iš didžiųjų miestų Eglių įžiebimo švenčių, bet ir iš mažų miestelių. Pasirodo, gyvenimas verda ne tik Vilniuje, Kaune ar kituose didesniuose miestuose. Vis tik, kai esi pripratęs prie Vilniaus ar kitų didmiesčių kultūros, tai kartais sunku suprasti tuos mažesnių miestelių švenčių ypatumus...

Be to, epizodą filmavau tą dieną, kai vyko kandidato į kultūros ministrus Simono Kairio pokalbis su prezidentu Gitanu Nausėda. Po pokalbio kandidatas pasakė, kad vienas jo tikslų būtų atnešti aukšto lygio kultūrą į Lietuvos regionus. Ši frazė ir dar turimi kontenkstai tiesiog puikiai susiliejo.

Kas labiausiai nustebino?

Tai, kad eglutės puošimo ir įžiebimo tradicija labai plačiai paplitusi Lietuvoje. Panašu, kad tai labai svarbu mūsų visuomenei.

Naujausią epizodą žiūrėkite per TV3 Play: https://play.tv3.lt/pasnekekim-apie-kaledines-eglutes-11204573

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų