Geriausias socialinių medijų video: kas laimės metų „TikTok“ nominaciją?

Artėjant „Sidabrinės gervės“ kino apdovanojimams, laidos „Pašnekėkim“ vedėjas Tomas Dzidzevičius nusprendė praskaidrinti niūrias rudens nuotaikas ir sukurti savo apdovanojimus, kuriuose jis skirs nominacijas geriausiems socialinių medijų video.

Tomai, papasakok kiek plačiau apie šį laidos epizodą?

Na, išgirdus džiugią naujieną, kad „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai grįžta šiais metais, nusprendžiau sukurti savo humoristinius apdovanojimus, kuriuose apdovanočiau įvairius socialinių medijų video.

Taip ir gimė pati idėja. Džiaugiuosi, kad lietuviško turinio kiekvienais metais vis daugėja ir atsiranda vis daugiau medžiagos, kurią galima aptarti.

Kokios nominacijos bus tavo apdovanojimuose?

Dabar įvairūs video internete, jaunimo tarpe neretai yra vadinami „fylmais“. Tai kyla iš tokių frazių kaip „Jau tiek prifilmavom fylmų“ ar „Į tokį fylmą įsivėlėm“, kurios išreiškia kažkokį smagų, netikėtą ar kuriozišką nutikimą. Tad visus nominuotus video aš vadinsiu „fylmais“.

Šiuose apdovanojimuose žiūrovai išvys šias nominacijas:

• Metų miuziklas

• Metų trumpametražis „fylmas“ (TikTok'as)

• Metų veiksmo „fylmas“

• Metų klasikinis „fylmas“

• Metų dokumentinis „fylmas“

• Metų „fylmų fylmas“

„Manau žiūrovams bus įdomu ir tikrai patiks“, – Sakė Tomas ir kvietė žiūrėti savo laidą.

Naujausią proginį laidos „Pašnekėkim“ epizodą jau galite rasti TV3Play: https://play.tv3.lt/pasnekekim-sidabrines-gerves-kiausiniai-11164545


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų