Pareigytės išvaizdos pokyčiai bėgant metams: pamatykite, kaip keitėsi žinoma moteris

Dainininkė bei televizijos laidų vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė – viena išvaizdžiausių Lietuvos pramogų pasaulio moterų.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (nuotr. fotobankas/fotodiena)
43

Dainininkė išgarsėjo dar 2005 metais, kai Egmonto Bžesko įkurtoje „69 danguje“ grupėje ėmė dainuoti kartu su Karina Krysko-Skambiniene, Ingrida Martinkėnaite bei Goda Sabutyte-Alijeva.

Vėliau moteris tapo ir televizijos laidų vedėja.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nijolės Pareigytės-Rukaitienės pokyčiai

2012 metais moteris susituokė su verslininku Rimvydu Rukaičiu, o netrukus jiedu susilaukė ir dukrelės.

Neseniai grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė šventė savo dukros Patricijos 8-ąjį gimtadienį. Šia proga žinoma moteris naujienų portalui tv3.lt atvirai papasakojo apie deja, bet sugriuvusius šventės planus, dukros charakterį bei planus apie gausesnę šeimą.

Kalbėdama apie santykius su dukra, Nijolė tikino, jog ji yra tiek mamos, tiek tėčio vaikas: „Nenorėčiau nuvertinti ir tėčio. Mes abu ją auginame. Būtų negražu išskirti, kieno labiau ji vaikas. Mes esame šeima kartu, todėl ji gauna tos meilės iš mūsų abiejų tiek pat.“

Nijolė atvirai papasakojo ir tai, jog su vyru vis dažniau pasikalba apie šeimos pagausėjimą. Tačiau Patricija tam nepritaria. „Ji pakankamai stipraus charakterio, nelinkusi dalintis ar nusileisti. Mes kalbame su ja apie šeimos pagausėjimą. O ji – visiškai prieš broliuką. Mes su vyru norėtumėme broliuko, bet iš Patricijos leidimo negauname. Jai būtų sudėtinga su tėvelių dėmesio pasidalijimu. Aišku, ji turi tokį jausmą rūpintis... Augina ir myli jūrų kiaulytę, tačiau nežinau, kaip būtų su meilės pasidalijimu šeimoje“, – šypsojosi žinoma moteris.

N. Pareigytės-Rukaitienės pokyčiai – nuotraukų galerijoje.

Interviu su N. Pareigyte ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
R
Rena
2020-11-22 22:10:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek dabar pastebėjau, ne tik Nijolė bet dauguma moterų metų daugyn, o moteris tik jaunyn ir grazyn
Atsakyti
-1

A
As esu as
2020-11-23 10:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai grazi moteris tiek vidumi tiek isore. atgaiva akim, nes dabar visos atrodo vienodai. Ypatingi sveikinimai del naturaliu lupu, ju jau liko gal koks 1 proc
Atsakyti
-3

V
Vida
2020-11-23 13:05:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži moteris.Pasikeičia tik šukuosena.Stiprybės Nijolei.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų