Liga šiems aktoriams nesutrukdė žengti svajonės link: simptomai lydi nuo pat vaikystės

Nors televizorių ekranuose žvaigždžių gyvenimas atrodo tobulas ir rožėmis klotas, tačiau realybėje yra viskas kitaip. Įžymybės susiduria su daugeliu sunkumų, o kai kurios problemos juos lydi nuo pat gimimo.

Jim Carrey, Daniel Radcliffe, Justin Timberlake (nuotr. SCANPIX)
8

Šie garsūs aktoriai ir atlikėjai atvirai kalba apie turimus sutrikimus ir įkvepia kitus siekti tikslų ir judėti svajonės link.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liga šiems aktoriams nesutrukdė žengti svajonės link: simptomai lydi nuo pat vaikystės

Daniel Radcliffe

2008 -aisias aktorius atskleidė, kad jį kamuoja lengva dispraksijos forma. Šis motorinių įgūdžių sutrikimas kartais trukdo jam atlikti paprastą veiklą. Blogą dieną jam sunku rašyti ar net rišti savo batų raištelius. 

„Tai niekada manęs nesulaikė, – sakė jis. – Protingiausi žmonės, kuriuos pažįstu, tai tie, kurie turi sutrikimų.“

Jim Carrey

Vaikystėje J.Carrey buvo diagnozuotas ADHD (aktyvumo ir dėmesio sutrikimas). Dėl šio smegenų sutrikimo jis negalėjo susikaupti ir buvo nuolat hiperaktyvus. Aktorius yra atviras dėl savo būklės ir naudojasi savo garsiu vardu norėdamas atkreipti dėmesį į šią problemą.

Tom Cruise

Būnant septyneriu Tomui Cruise'ui buvo diagnozuota disleksija, kitaip dar vadinama skaitymo sutrikimu. Mokykloje jis vos mokėjo skaityti ir bandė slėpti šį sutrikimą nuo draugų. Gavęs savo pirmąjį vaidmenį vyras suprato, kad jam sunku skaityti jam skirtą scenarijų, tačiau tai jam nesutrukdė siekti savo tikslo, per sunkų darbą jis įveikė šią problemą. 

REKLAMA

Justin Timberlake

Dainininkas atskleidė, kad jį kamuoja obsesinis-kompulsinis sutrikimas. Sutrikimas pasižymi įkyriomis mintimis ar veiksmais, kurie suvokiami kaip savi, tačiau yra nemalonūs, beprasmiški ir varginantys. Timberlake'as yra sakęs, kad dėl šio sutrikimo jo namuose beveik visi daiktai turi būti apvilkti pamušalu ir namuose turi visada būti tam tikrų maisto produktų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų