Ekspertė atskleidė dar negirdėtą detalę apie Markle: istorija kartojasi

2020-ieji princui Harry ir jo mylimajai Meghan Markle atnešė išties daug pokyčių, vis dėlto vienas didžiausių – gyvenamosios vietos pakeitimas, persikėlimas gyventi į JAV ir atsiskyrimas nuo karališkosios šeimos.

Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
4

Tai paskatino daugybė priežasčių, tačiau, kaip teigia ekspertai, buvusi Holivudo žvaigždė Meghan visuomet jautė, jog britai jos paprasčiausiai nesupranta.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netyla kalbos apie galimą Markle neštumą: išdavė viena detalė

Apie tai neseniai prabilo ir karlaiškosios šeimos ekspertė Ingrid Seward. Anot jos, M. Markle netgi buvo panaši į Ewardo VIII-ojo žmoną Wallis Simpson.

Karaliaus Edwardo VIII-ojo žmona Wallis taip pat buvo su buvusiu vyru išsiskyrusi amerikietė, kuri nuo 1937-ųjų turėjo tapti monarche ir tokiu būdu pakeisti visą istoriją.

Anot ekspertės I. Seward, Meghan ėjo judėjo labai panašiu scenarijumi, nes, kaip anksčiau karalius Edwardas VIII-asis, taip ir princas Harry dėl jos paaukojo beveik viską.

„Wallis negalėjo pakęsti Anglijos. Jai nepatiko klimatas, o taip pat ji jautė, jog žmonės nesupranta jos humoro. Kalbant apie Meghan, manau, kad ji taip pat jautė, jog britai paprasčiausiai jos nesupranta, nemėgsta“, – tikino ekspertė.

„Taip pat nemanau, kad ir pati Meghan – didelė Anglijos fanė. Jos namai – Kalifornijoje, tad ten yra ir jos širdis“, – sakė I. Seward.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad jau kurį laiką sklinda gandai ir apie tai, kad M. Markle ir princas Harry ruošiasi gausesnei šeimai.

REKLAMA

„Dabar, kai jaučiasi patogiai savo naujuose namuose, o visa kita jų gyvenime taip pat yra pastovu, Meghan pasakė Harry, kad jau metas antrajam vaikeliui. Ji ir vėl nori susilaukti kūdikio ir nekantrauja visa tai pradėti“, – sakė šaltiniai.

Kaip teigė šaltiniai, Meghan dievina faktą, kad yra mama, o matydama, koks laimingas Harry yra turėdamas jų sūnų Archie, visa tai ji prilygina tarsi apdovanojimui. Moteris įsitikinusi, kad antrojo vaikelio priežiūrą pavyks puikiai suderinti praktikoje, o kartu tai jiems atneš tik dar daugiau laimės ir meilės. 

„Ji ir Harry su nekantrumu laukia šios naujos fazės jų abiejų gyvenimuose“, – pridėjo šaltinis.

Taip pat tokias kalbas paskatino ir kitas įvykis. Meghan šiuo metu dalyvauja teismo procese prieš „Mail on Sunday“, kurį ji pateikė praėjusiais metais po to, kai bulvarinis leidinys paskelbė ranka parašytą laišką, kurį ji išsiuntė savo tėvui Thomas Markle.

Teismo procesas turėjo prasidėti 2021 m. sausio 11 d., tačiau neseniai buvo patenkintas Meghan prašymas pakeisti datą, remiantis „konfidencialiais pagrindais“. Dabar teismas turėtų prasidėti ne anksčiau kaip 2021 m. spalio 15 d.

Tai rodo, jog moters gali galimai lauktis, kadangi teismo procesas prasidės ne anksčiau nei po 9 mėnesių. 

Internautai ėmė rašyti, jog moteris laukiasi: „Prognozuoju dabar: Meghan Markle nėščia“, „Meghan Markle paprašė teismo procesą dėl „The Mail“ perkelti į 2021 m. rudenį dėl konfidencialių priežasčių, o žmonės spėja, kad ji nėščia“.


Rašyti komentarą...
R
Ray
2020-11-10 09:20:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei jau įeini į Karališkąją šeimą, egoizmą turi palikti už durų.Megan iš karto ėmėsi vadovauti vietoj Karalienės. Tuo ir graži Anglija, kad išskirtinė. Kartais reik nusiimti kepurę, pagerbiant kitus...:)
Atsakyti
-2

O
Opa
2020-11-09 08:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parvaro megle ir sauke hari makis kelnes ir dek man i klyna noriu antro vaiko soauda raso o tu snaudi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų