Grupės „Queens of Roses“ narė – apie tai, kodėl grįžo iš Australijos gyventi į Lietuvą: tam yra svarbi priežastis

Jau daugiau nei pusmetį vystyti veiklą atlikėjams, muzikantams ir dirbantiems pramogų sektoriuje tapo tikru išbandymu. Dėl pandemijos sustojo daugelio veikla, ne vienas patyrė didelių nuostolių, o ir vizija dėl ateities tapo miglota.

„Queens of Roses“ (fotografė - Aistė Kirsnytė)
6

Nors po vasaros koncertinė veikla apstojo, grupės „Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė, Giedrė Linkevičienė ir Monika Mėčiūtė stengiasi į esamą situaciją žvelgti pozityviai – merginos neabejoja, jog ankščiau ar vėliau viskas grįš į senas vėžias ir žmonės vėl drąsiai džiaugsis renginiais ir gyva muzika, rašoma pranešime spaudai.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Queens of Roses“ grupės narės

„Šis ruduo tikrai kitoks nei įprasta – visuomet intensyviai ruošdavomės žiemos renginių maratonui, repeticijos keisdavo viena kitą, o šiemet visi esame šiek tiek pristabdyti. Nors gana sunku neturėti tikslaus plano, bet kartais netikėtai gimsta geros idėjos. Per keletą dienų nusprendėme lankyti šokių pamokas, ekspromtu susiplanavome ir linksmą fotosesiją, gal netrukus pamatysime, kad tas sunkesnis laikas įkvepia ir kūrybai. Turime ieškoti naujų galimybių realizuoti save, nepamirštant ir neapleidžiant tikrųjų savo talentų. Mano nuomone, visuomet verta turėti planą B, bet mesti planą A susidūrus su sunkesniais išbandymais – ne visuomet teisingas pasirinkimas, – apie iššūkius kalbėjo Akvilė.

Ir nors atlikėjos aktyviai repetuoja, ruošia programas būsimiems koncertams, papildomos veiklos ir darbų taip pat visoms užtenka. Prie grupės veiklos vėl prisijungusi Giedrė šiuo metu didžiąją dalį savo laiko skiria dukrelei Junai. Pusę pasaulio apkeliavusi, Australijoje porą metų gyvenusi ir mokslus baigusi Giedrė grįžo į Lietuvą ne tik auginti pirmagimės – kaip teigia pati, gyventi be muzikos pasirodė per didelis iššūkis: „Nors užsienyje baigtos magistro studijos ir įgyta nauja darbinė patirtis idealiai pasitarnautų esamoje situacijoje ir ateity leistų dirbti iš namų, būdama svetur supratau, kad kitos veiklos neteikia tiek daug džiaugsmo, kaip muzika, kurios taip pasiilgau“.

REKLAMA

Ir nors mylima veikla, susijusi su muzika, džiugina visas grupės nares, tačiau laiko domėtis kitomis sritimis taip pat užtenka – Monika ne tik dirba Komunikacijų bendrovėje, bet ir kremta mokslus dviejuose universitetuose, o Akvilė, jau porą metų kartu su vyru užsiimanti nekilnojamo turto verslu, gilinasi į šios srities ir interjero dizaino subtilybes.

„Šiuo laikotarpiu ko gero labiausiai atlikėjai, menininkai ir tam tikrų verslų, stipriai pristabdytų dėl pandemijos, atstovai susiduria su nerimu dėl ateities ir pradeda svarstyti net apie profesijų keitimą. Mes tiek sau, tiek savo kolegoms norim palinkėti kantrybės, kūrybingumo ir optimizmo. Šviesesnės dienos tikrai ateis“, – pozityviai nusiteikusi kalbėjo Monika.

Vieno saulėto pusdienio akimirkomis merginos dalinasi ir su skaitytojais.


Rašyti komentarą...
s
sietcomtis
2020-10-21 10:12:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetаinė suаugušięms, nоrintiеms sūsirasti partnеrį, nоrintiems pаsimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų