„Mados infekcijos“ svečiai stebino išskirtiniais įvaizdžiais: antrąją dieną palydėjo su trenksmu

Šeštadienį iš Vilniaus geležinkelio stoties pajudėjo antrasis mados ekspresas. Žiūrovų vėl laukė netikėtumai ir dovanos.

„Mados infekcija“  (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
98

Industrinė „Dūmų fabriko“ erdvė diktuoja savo toną: demokratiška atmosfera leidžia atsipalaiduoti ir parodyti tikrąjį veidą. Persistengti su makiažu ar persipuošti seniai nebemadinga, bet originalių personažų niekada nebus per daug.

(98 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Mados infekcijos“ svečiai stebino išskirtiniais įvaizdžiais: antrąją dieną palydėjo su trenksmu

Šeštadienį laukė ne mažiau energingas šou. Savo kolekcijas rodė Morta Nakaitė, Norvegijoje studijuojanti Vaida Voraitė, konkurso „Injekcija“ nugalėtoja Lina Misėkaitė. Pernai lietuvius sužavėjusi latvė Laima Jurča šįkart pristatė kolekciją kartu su menininke Marta Veinberga, kurios paveikslai tapo drabužių grafinių motyvų pagrindu. Martos Veinbergos darbai sukurti iš visiems Baltijos šalių gyventojams (ir ne tik jiems) atpažįstamų dalykų – prekybos centruose, degalinėse ir greito apsipirkimo parduotuvėse dalijamų lipdukų. Sandra Straukaitė intriguoja rūbų – hibridų koncepcija, o festivalio finalas buvo patikėtas specialiai iš Londono grįžusiam Saimonui Tarteniui, kuris pažadėjo nurauti fabriko stogą.

Sekmadienį ištikimiausių mados gerbėjų laukia jaunųjų mados talentų „Injekcija“ finalas. Nors madas visi pratę žiūrėti prietemoje, sekmadienį veiksmas vyks dienos šviesoje – unikali proga kitomis akimis pamatyti „Dūmų fabriko“ teritoriją ir podiumą, į kitus pažiūrėti ir save parodyti – renginys prasidės 14:00.

Gerai išsimiegojus pusryčiauti namie neverta, Naujojoj Vilnioj lauks viliojanti sekmadienio trejybė: mada, maistas ir muzika. Įžangai – apetitą keliantis „TRICK TRUCK food magic“ brunch‘as, gomuriui – specialiai festivaliui pagal unikalią „Sakiškės Brewery“ receptūrą išvirtas gėrimas. Akių paganymui ir aptarimui – konkurso „Injekcija“ podiumas. Niekas nežino, kiek naujokų iš 14-os finalininkų peršoks į „Mados infekcijos“ lygą, bet pats komentuoti ir kritikuoti galėsi, jei savo akim pažiūrėsi!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų