Mitais apie natūralų grožį apipinta Kim Kardashian išvaizda: pamatykite, kaip ji atrodė seniau

Kim Kardashian pasaulyje yra žinoma dėl įspūdingos išvaizdos. Televizijos žvaigždės kūno formos tapo daugelio pasaulio moterų siekiamybe.

Kim Kardashian (nuotr. SCANPIX)
15

Galima sakyti, kad Kim buvo didžiųjų pokyčių grožio pasaulyje pradininkė. Ypatingų formų moteris pajudino nusistovėjusius standartus mados sferoje.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mitais apie natūralų grožį apipinta Kim Kardashian išvaizda: pamatykite, kaip ji atrodė seniau

Socialiniuose tinkluose ši pramogų pasaulio žvaigždė – itin aktyvi, tad jos sekėjams tenka pasimėgauti išskirtiniais įžymybės kadrais.

Tačiau akivaizdu, kad tokios figūros išlaikymui K. Kardashian taip pat kartais imasi dietų. Nors krūtinei ir sėdmenims reikalingi didesnių dydžių drabužiai, ji vis dar turi bitės liemenį.

Jog Kim Kardashian mėgsta provokuoti – faktas. Kartais moteris pasirenka elegantišką įvaizdį, tačiau dažniausia – vos dengiančius ar figūrą išryškinančius drabužius. Garsi realybės televizijos žvaigždė savo sekėjus provokuoja ne tik savo apdarais: jai nė motais juos visai nusimesti ir įsiamžinti.

Neigia kalbas apie plastines operacijas

Neseniai milijonai žmonių vėl ėmė kalbėti apie nepakartojamą K.Kardashian figūrą, bei apie tai, kaip ji neva moka pinigus paparacams, kad šie fotošopu pakoreguotų jos nuotraukas.

Kai kurie gerbėjai pastebėjo skirtumus tarp kai kurių Kim nuotraukų. Vienur ji atrodo ne tik paliekninta, bet ir su gerokai „pataisytais“ klubais, krūtine, užpakaliuku. Galbūt čia ir slypi tobulų Kardashian nuotraukų paslaptis?

Atsirado ir tikinančių, kad tokiomis paparacų paslaugomis naudojasi ne viena garsenybė. Vieni sako, jog tai paprastas verslas, o kiti teigia, kad tokios situacijos – nieko ypatingo, nes juk nė viena garsenybė nenori atrodyti prastai, nufotografuota viešumoje.

REKLAMA

Ne vienas Kim Kardashian gerbėjas pastebėjo, kaip pasikeitė žvaigždės išvaizda bėgant metams. Dauguma tiki, kad ji pasidarė keletą plastinių operacijų. Viena jų – nosies.

Gražuolė teigė, kad nėra niekaip pasitobulinusi veido – joks chirurgas nėra prisidėjęs prie natūralaus jos grožio.

Po kurio laiko K. Kardashian vis dėlto pripažino, kad naudoja botoksą. „Visi nuolat spėlioja, ar pasidailinau savo nosį ar lūpas, tačiau be botokso, kurio nelaikau plastine operacija, nedariau nieko“, – teigė ji.

Realybės šou žvaigždė tikina, kad jos veidas gali keistis dėl kontūravimo, kurio pagalba įmanoma pasiaurinti nosį. Jos teigimu, nosies niekada nelietė plastikos chirurgai. Moters teigimu, jos išvaizdą gerokai pakeitė nėštumai.

Nors moteris tikina, kad niekuomet negulė ant plastinės operacijos stalo, tačiau susiradus prieš dešimtmetį darytas nuotraukas, vargu ar galima tuo patikėti. Per tiek metų Kim išvaizda pasikeitė neatpažįstamai. 

 

 


Rašyti komentarą...
G
Gražina
2020-10-18 08:27:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
įdėkit į mus kiek į ją pastangų patobulint nors truputi ir mes visos mažiau daugiau būsim „Kim”
Atsakyti
0

T
Tv3 gėda
2020-10-18 12:57:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nežinau kur jūs matote visiškai kitokią jos nosį. Matosi ryškiai pasikeitęs jos makiažas, tačiau veido formos pasikeitimo nematau niekur. Geriau rašytumėte apie svarbius dalykus o ne kažkokius skandalingus pramanus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų