Būrys žinomų žmonių susigundė „atviromis durimis“ viename iš prabangių namų Vilniuje

Lietingą rudens vakarą būrys žinomų žmonių susigundė atviromis durimis viename iš prabangių namų Vilniuje. Pasidalinti savo mintimis apie svajonių namus kartu su A.Bergere šampano namais sukvietė verslininkė Orinta Eivaitė ir nekilnojamo turto eksperte Rasa Pavarienė. Dviejų aukštų namas, išskirtiniame sostinės Rasų namuose”, prisipildė jaukia prancūziška atmosfera, kur skambėjo juokas ir dainos. Po degustacijos svečiai galėjo aplankyti tarpukario metais po namu pastatytu tikru amunicijos bunkeriu, kur dabar yra įrengta SPA zona ir vyno rūsys bei drabužinės. 

Būrys žinomų žmonių susigundė „atviromis durimis“ viename iš prabangių namų Vilniuje
10

„Atvirosi duryse“ lankėsi Jolanta Saudauskienė, Audronė Buninkienė, Asta Muralytė, Olga Wiseman, Agnė Sabulytė, Aidas Puklevičius, Edvardas Žičkus, Daniel Bernhardt ir kiti. 

REKLAMA

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Būrys žinomų žmonių susigundė „atviromis durimis“ viename iš prabangių namų Vilniuje

Svarbiausi trys akcentai renkantis naujus namus 

„Siūlau atsiriboti nuo stereotipų, nuo madingų influencerių patarimų ar gražių reklaminių lankstinukų, kurie reklamuoja "naują gyvenimo pradžią“ ar „absoliučią harmoniją" naujai statomuose, tankiai apgyvendintuose kvartaluose. Renkantis namus, kuriuose bus gera ir patogu gyventi yra svarbiausi trys akcentai į kuriuos būtina atsižvelgti prieš renkantis sau namus“ – dalinasi mintimis nekilnojamo turto eksperte Rasa Pavarienė. 

1. Finansinė padėtis, kiek iš tiesų sau galite leisti? Tai padiktuos kurioje verčių zonoje, kurių metų statybos, būstas Jums prieinamas. Jei naudositės kreditu apskaičiuokite kokios mėnesinės įmokos neapsunkins Jums gyvenimo. 

2. Kvadratiniai metrai. Įvertinkite, kiek šiuo metu asmenų yra Jūsų šeimoje ir kiek jų bus penkių metų perspektyvoje. Dažniau keisti namus nei kas penkis metus, jau Rimtas iššūkis ir reikalauja tam tikrų įgūdžių ir žinių. Dirbant su NT jau yra nusistovėję tam tikri standartai kiek kv.m. užtenka pvz. Keturių asmenų šeimai, jaunai porai ar sūnui „studentui“. 

3. Namas ar butas. Tai esminis klausimas, kur ypač svarbu išgirsti save. Nes jei vasaros Rytus svajojate praleisti basomis kad ir ant lopinėlio žolytės, to net madinga terasa miesto centre niekada neatpirks ir vis mintimis keliausite po gyvenamųjų namų kvartalus. 

Išgryninus šiuos esminius klausimus, būsto paieškos taps kur kas lengvesnės, o gyvenimas patogus teigia ekspertė. 

Namai svaigina 

Viena iš vakaro šeimininkių buvusi „Burbiškio“ dvaro valdytoja Orinta Eivaitė džiaugėsi solidžia publika: specialiai šią proga buvo sugalvota taikli grotažymė “namai svaigina”, o degustacijos ir namų apžiūros metu visi dalinosi savo idėjomis bei geros nuotaikos receptais. 

REKLAMA

O.Eivaite pasakojo apie „A.Bergere“ šampano namų kultūrą ir istoriją. Pats pirmasis pristatymas įvyko nuostabiame Burbiškio dvare, o dabar prancūziškas skonis keliauja į miestus bei originalias šventes. Verslininkė prisipažino, jog kitų metų pradžioje ketina Vilniuje atidaryti galerija-studiją, kur bus galima susipažinti „A. Bergere“ šampano namais bei įsigyti kitų skoningų prabangos prekių. 

Istorija ir šiuolaikinės technologijos 

„Rasų namai“ unikalus projektas Vilniaus mieste, kuris dar statybos eigoje buvo sėkmingai parduotas. Visgi retkarčiais pasitaiko proga šiame projekte įsigyti sau namus. Šis namas išskirtinis savo vieta – visas projektas regioniniame parke, interjeru, ir žinoma, autentišku bunkeriu kuris suteikia visam namui ypatingą jausmą, jog susilieja istorija ir šiuolaikinės technologijos. Būstas prabangus. Tinkantis porai, ar šeima su vienu vaiku, kurie vertina išskirtinį dizainą, privatumą ir vietą. 

„Dabartinės tendencijos rinkoje. Lietuvos rinka atkartoja pasaulines tendencijas. Šiai dienai pirkėjai labai aktyvūs, visi, tikriausiai, girdėjote "nėra ką pirkti"? Iš tiesų, poreikis yra didesnis nei pasiūla, todėl pirkėjai eina vis labiau į kompromisus, dėl kainos,“ – pasakojo Rasa Pavarienė. 

Dabar Lietuvoje nekilnojamo turto rinka aktyvi, žmonės noriai keičia namus, gyvena įsirengimo džiaugsmais, prisitaiko prie pakitusių gyvenimo sąlygų, vis daugiau žmonės skiria namuose darbo erdves, dairosi didesnių virtuvių/svetainių. Mūsų gyvenimas visgi turi būti patogus gyventi namuose, leisti laiką su draugais ir šeima.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų