Tratas – apie naujausią vaidmenį ir kuriozinę situaciją filmavimo aikštelėje: buvo sunku nustoti juoktis

Spalio 12 d. vakarą naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai galės mėgautis pirmąja naujo „Gaujų karai“ sezono „Princai“ serija. Tikrais įvykiais įkvėpta 12-os serijų kriminalinė drama šįkart perkels į Šiaurės Lietuvos nusikalstamų gaujų pasaulį.

Žilvinas Tratas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
9

Šiame seriale vaidins ir puikiai pažįstamas aktorius Žilvinas Tratas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žilvinas Tratas

Naujienų portalui tv3.lt aktorius papasakojo apie naujausią savo vaidmenį bei kuriozinę situaciją, kurios metu negalėjo nustoti juoktis.

Antrajame „Gaujų karai. Princai“ sezone žiūrovai išvys istoriją apie Šiaulių nusikalstamą grupuotę, vadinamą „Princais“. Nusikaltėliai rezga labai pelningo krovinio pardavimą, bet jų gretose atsiranda perbėgėlis, Kauno „Dantistų” gaujos narys Čižas (akt. A.Storpirštis). Princas (akt.T.Gryn) kartu su Broliu (akt. Ž.Tratas) ketina patikrinti Čižo lojalumą, tačiau net nenutuokia, kas iš tikrųjų suardo kruopščiai planuotą operaciją.

Ž.Tratas tikino, kad suvaidinti šį personažą nebuvo sunku: „Personažo linija buvo pakankamai gerai ir aiškiai išrašyta, o mūsų su režisieriumi (R.Rudoku) nuomonės dažnai sutapdavo, dėl to jaučiau laisvę kuriant šį vaidmenį.“

Tiesa, daugelis žmonių galbūt vyrą yra pratę matyti filmuose ar serialuose, kuriuose jis įkūnija blogiuko personažą, tačiau pats aktorius pasakojo, kad ne tik tokie vaidmenys jam atitenka.

„Paskutiniu metu galiu pasidžiaugti vaidmenų įvairove. Tiesą sakant, jau senokai nebuvau vaidinęs bandito, o šis banditas buvo kitoks, nei ankstesni mano vaidinti banditai. Jis išsiskyrė savotiška pasaulėžiūra, vertybėmis. Manau, tai pats geriausias mano vaidmuo, atliktas Lietuvos rinkoje“, – šypteli jis.

REKLAMA

Pasak pašnekovo, šis personažas yra kiek panašus į jį. „Turime panašias vertybes ir svajones. Tik mūsų priemonės joms pasiekti radikaliai skiriasi“, – pabrėžė Ž. Tratas.

Kalbėdamas apie darbą filmavimo aikštelėje, aktorius sakė, kad darbai prasidėjo iš karto po karantino, todėl buvo gera vėl sugrįžti į ją: „Buvo šiek tiek keista, bet kartu ir labai malonu gyvai dirbti ir bendrauti su kolegomis.“

Filmavimo aikštelėje taip pat netrūksta ir kuriozinių situacijų. Apie vieną iš jų trumpai papasakojo aktorius: „Vieną pamenu, kai aktorius Tadas Gryn pralošė lažybas ir kadre turėjo suvalgyti aštrų pipirą. Visi prapliupome juoku. Buvo labai sunku suvaldyti dėmesį ir nufilmuoti tą sceną, bet galiausiai pavyko.“

Baigdamas pokalbį apie serialą „Gaujų karai. Princai“, Ž. Tratas tikino, kad jis bus įtraukiantis dėl kelių aspektų. „Aš jau mačiau 4 serijas. Pirmiausia į akis krito dinamiškas montažas, nebūdingas lietuviškiems serialams, daug veiksmo scenų, tai džiugina. Taip pat labai netikėti siužeto posūkiai, puiki aktorių vaidyba“, – intrigavo vyras.

„Gaujų karai. Princai“ – jau nuo spalio 12 d., tik „Go3“ televizijoje.

 

 


Rašyti komentarą...
z
zazzmontfinn
2020-10-13 11:53:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetainė suаugušiеms, nоrintiems susirаsti partnęrį, norintiеms pаšimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų