„X faktorius. Žvaigždės“ užkulisiai: kaip atrodo pasiruošimas pirmajai tiesioginei transliacijai?

Šį sekmadienį – pirmoji tiesioginė „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurioje visi 12 finalistų uždainuos gyvai. Tiesa, tai – ne vienintelė staigmena, kuri laukia muzikinio projekto gerbėjų. Šiandien paaiškės ir dalyvis, kuris, anot žiūrovų, turėtų grįžti į didžiąją sceną.

„X faktorius. Žvaigždės“ užkulisiai (V. Domkutės nuotr./Fotodiena)
25

Jaudulys prieš šiandienos pasirodymus buvo jaučiamas ir užkulisiuose.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktorius. Žvaigždės“ intriga atskleista: paaiškėjo, kas grįžo į projektą

Kai kurie paskutiniuosius kartus repetavo, kiti – dailino sceninę išvaizdą ir bandė susitvarkyti su nerimu. Vis dėlto viena buvo aišku – šiandien sublizgėti pasiruošęs kiekvienas „X faktoriaus“ projekto dalyvis.

Primename, kad šiandien pasirodys grupės RSA, „Twosome“ ir Marius Repšys su Inga Šepetkaite. Visi jie – Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje.

S. Prūsaičio komandoje – Gediminas Gabalis-Vėjas, Gian Luca Demarco ir Ainis Storpirštis.

Marijonas Mikutavičius nusprendė, kad jo komandoje dėl tolimesnės kovos kausis Lina Rastokaitė, Giedrius Leškevičius ir Jokūbas Bareikis. Justės Arlauskaitės-Jazzu komandoje –  Milita Daikerytė, Julija Žižė ir Austėja Lukaitė.

Tiesa, ne ką mažiau jaudulio patyrė ir jau su projektu atsisveikinę jo dalyviai, tačiau šiandien paaiškės, kam lemta sugrįžti. Likus kelioms dienoms iki sekmadienio, projekto rengėjai buvo atskleidę, kas sulaukė didžiausio žiūrovų palaikymo. Tai – Šarūnas Banevičius ir Gytis Laskovas su grupe „Stereotipai“, Dijora Petrikonytė, Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas, Tadas Gryn, Gerda Žemaitė ir operatorius. Vis dėlto kas bus tas laimingasis, kuriam iš tiesų pavyks į projektą grįžti ir vėl?

Visos užkulisių akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų