Šalčiūtė – apie tai, kodėl nepavyko pasiekti savo svajonės: grįžus namo liejosi emocijos

Populiarusis TV3 televizijos šou „X faktorius. Žvaigždės“ kviečia pasisakyti žiūrovus ir sugrąžinti į projektą jiems labiausiai patikusią žvaigždę. Po „Kėdžių iššūkio“ paaiškėjus dvylikai projekto finalistų, šou teisėjai nusprendė – vieną iškritusį dalyvį žiūrovai grąžins balsuodami.

Viena iš tų, kurie iškrito „Kėdžių iššūkio“ etape – ir socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika Šalčiūtė

Naujienų portalui tv3.lt mergina pasakojo, kad iš karto sutiko dalyvauti šiame projekte: „Gavusi šį pasiūlymą, nė nedvejojusi sutikau. Tik po kiek laiko suvokiau, kur lendu. Pradėjau svarstyti, ar tikrai noriu vėl to nežmoniško dėmesio, tačiau pasilikau prie pirminio savo sprendimo, ir, tikiuosi, kad pasielgiau teisingai.“

Muzika Moniką lydi kiekvieną dieną, todėl ir apie atlikėjos karjerą ji pasvajoja vis dažniau. „Manau, kad muzika yra visų mūsų gyvenimuose, o ir aš nesu išimtis. Be muzikos negalėčiau gyventi, negalėčiau šokti – juk esu šokėja. Taip pat vaikystėje lankiau muzikos mokyklą. Norėjau tapti atlikėja... Kokia mergaitė to nenorėjo... Gal dėjau per mažai pastangų šiai svajonei, į ją nežiūrėjau rimtai. Gal dar pavyks, turiu dar laiko“, – svarstė M. Šalčiūtė.

Nepaisant to, kad M. Šalčiūtei nepavyko pereiti „Kėdžių iššūkio“ etapo, tačiau ji ir toliau sieks svajonės dainuoti: „Kol esu jauna, noriu siekti savo svajonės, nepaisant visko. „X faktorius“ tik padėtų įgyvendinti tikslą.“

REKLAMA

Anot socialinių tinklų žvaigždės, jai apmaudu, kad nepavyko pereiti į kitą „X faktorius. Žvaigždės“ etapą, bet viliasi, kad ne viskas dar prarasta. „Iš pradžių aš nuliūdau, bet ne per daugiausiai, nes žinojau, kad neturiu antros dainos. Grįžusi namo labiau liejosi emocijos ir liūdesys, bet pati kalta. Labai save graužiau“, – atsiduso pašnekovė.

Tiesa, kalbėdama apie savo pasirodymą „X faktorius. Žvaigždės“ projekte, ši mano, kad jai koja pakišo tai, jog ji dainavo be fonogramos ir nepabijojo surengti žaismingo pasirodymo.

„X faktoriuje“ yra vietos žaismingumui ir jaunatviškumui! Kitaip būtų labai nuobodu.. Taip, sutinku, nesu dainininkė ir nesąžininga vertinti nedainuojančius dalyvius su didelę dainavimo patirtį turinčiais dalyviais. Bet aš atėjau mokytis ir pasisemti patirties, kodėl kitiems taip sunku tai suprasti? Žmonės mokosi... Kai kurių žmonių komentarai tokie pilni pagiežos, kad net verčia mane nerimauti, ar viskas gerai su jų asmeniniais gyvenimais“, – svarstė mergina. 

Kviečiame balsuoti portale „xfaktorius.lt“ ir sugrąžinti tą dalyvį, kuris yra verčiausias tęsti kovą muzikiniame projekte.

„X faktoriuje. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2020-10-08 19:29:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikuti, jei tu manai, kad gerai sudainavai tai labai klysti. Neturi nei klausos, nei balselio. Gal geriau emocijų neliek, bandyti, aišku, galima, bet nepaėjo... Daugiau gal nereikia?
Atsakyti
-1

T
Tiesa
2020-10-08 20:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Varna
Atsakyti
-1

J
Jomajo
2020-10-08 19:37:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiaura
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų