Grįžta legendinė grupė „AC/DC“: pristatė šešis metus lauktą singlą

Šį rudenį pasigirdo kalbos apie atgimstančią grupę „AC/DC“, o jau šįryt roko legendos pristatė ir šešis metus lauktą singlą pavadinimu „Shot in the Dark“. Taip pat iki galo patvirtino gandus apie septynioliktąjį grupės albumą, kuris vadinsis „POWER UP“.

AC/DC (nuotr. SCANPIX)

Po pertraukos, kai jau atrodė, kad visa senoji karta atsitraukė, „AC/DC“ sugrįžta su vokalistu Brianu Johnsonu, kuris 2016-aisiais dėl pažeisto ausies būgnelio paliko grupę, rašo pranešime spaudai.

Taip pat prie kultinės australų grupės prisijungia gitaristas Cliffas Williamsas, kuris irgi 2016-aisiais, pasibaigus AC/DC pasaulinėms gastrolėms, paliko „AC/DC“. Grupėje jis grojo nuo 1977 metų.

Galiausiai trečia džiugi žinia, kad ir 2015-aisiais iš grupės išmestas ilgametis būgnininkas, lietuvių kilmės muzikantas Philas Ruddas irgi sėda atgal prie būgnų. O vietoje 2017 m. mirusio Malcolmo Youngo gitarą į rankas paėmė legendinio muzikanto sūnėnas Stevie Youngas.

Grupės ašimi išlieka Angusas Youngas, kuris 1973-aisiais kartu su broliu Malcolmu subūrė „AC/DC“ ir tapo viena populiariausių grupių istorijoje. Grupės įrašai parduoti daugiau nei 200 milijonų egzempliorių tiražu.

Netrukus pasirodys ir septynioliktasis šių roko ikonų albumas „POWER UP“. Tai bus pirmasis studijinis „AC/DC“ įrašas nuo 2014-ųjų „Rock Or Bust“. Kaip ir pastarojo, taip ir šio prodiuseriu tapo Brendanas O‘Brienas. Albumas pasirodys jau lapkričio 13 d.

Apie savo sugrįžimą „AC/DC“ prašneko dar šį rudenį, o jau šiandien galime išgirsti ir pirmąjį singlą, kuris išlaiko puikiai atpažįstamą grupės skambesį.


Rašyti komentarą...
A
Aidas
2020-10-08 09:10:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors viena gera naujiena
Atsakyti
0

R
Rytis
2020-10-12 04:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku!!!
Atsakyti
0

V
Vincas
2020-10-11 23:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lux
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų