Robertėlio vaidmenį kuriantis Gadliauskas – apie kitą savo pusę: ne visiems žinoma, koks mano charakteris yra iš tiesų

Jau netrukus didžiosiose Lietuvos kino salėse kinomanai išvys filmo „Moterys meluoja geriau“ trečiąją dalį – „Robertėlis“. Romantinėje komedijoje netruks gero humoro, netikėtų siužeto vingių ir šiandieninių aktualijų. Apie Robertėlį sukosi ir antrosios filmo dalies siužetas. Tąkart įvyko stebuklas – didžiausias Lietuvos mamyčiukas susirado merginą. Trečioje dalyje žiūrovai išvys tęsinį.

„Robertėlis“(nuotr.„Singing fish“)
9

Visą gyvenimą po šiltu mamos sparneliu praleidusiam Robertėliui, kurio vaidmenį atlieka aktorius Nerijus Gadliauskas, – jau virš keturiasdešimt, rašoma pranešime spaudai.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmo „Robertėlis“ aktorius atvirai prabilo apie kitą savo pusę

Dabar jo gyvenimas ir širdis pagaliau priklauso ne tik mamai, bet ir mylimajai Gretai (akt. Justina Žiogaitė-Butkienė). Po nelaimingų ir visą amžinybę besitęsusių paieškų, galiausiai meilę atradusio Robertėlio, panašu, jau niekas nesustabdys. Deja, grįžus į Lietuvą po medaus mėnesio mylimieji patenka į neregėto masto nuotykį, sukeltą pasaulyje siaučiančios pandemijos. Karantinas filmo herojų Robertėlio ir Gretos meilei tampa tikru išbandymu. Porai šį laikotarpį tenka praleisti atskirai.

„Antrosios dalies idėją nešiojomės ir brandinome ilgą laiką. Žinojome, kad tęsime Robertėlio meilės istoriją. Tačiau kilusi karantino banga suteikė daugiau kūrybinių idėjų. Kadangi mes kurdami visuomet stengiamės remtis į nūdienos aktualijas, ir šįkart siužetą kiek pakoregavome“, – sakė filmo prodiuseris Povilas Skaisgirys.

Dešimtis vaidmenų teatre sukūrusio ir trylika metų televizijos ekrane matomo aktoriaus N. Gadliausko ryškiausiu vaidmeniu daug kas pavadintų būtent Robertėlį. Kadangi jo kuriamo personažo kasdienybė ir charakterio bruožai gerokai skiriasi nuo žiūrovo, neretam Robertėlio elgesys iššaukia neeilinį susidomėjimą ar net juoką. Na, o toks ryškus vaidmuo jau tapo neatsiejama N. Gadliausko gyvenimo dalimi.

REKLAMA

„Ne visiems žinoma, koks mano charakteris yra iš tiesų. Daug kas tapatina – nori nenori. Atviriau, kaip taisyklė, atpažįsta vaikai. Na, o suaugę – santūriau. Nors... būna visaip. Kažkada, pamenu, einu gatve, nematau jokių žmonių, bet girdžiu, kad kažkas rėkia iš kažkur aukštai: „Robertai, nepasiduok Jūratei!“. Žiūriu, nuo pastolių darbininkai mojuoja. Galvoju – gerai, palaiko. Normalu, kad žmonės tapatina, negali gi visi manęs pažinoti“, – kalbėjo N. Gadliauskas.

Paklaustas, kokias savo personažo savybes teko atrasti filmuojant naują „Robertėlio“ dalį, aktorius pasidžiaugė, kad jo scenarijus dar niekada nebuvo nuobodus.

„Na, prievartos aš sau tikrai nelinkęs taikyti, tad įprastai nedarau to, kas atsibosta ar nepatinka. Robertėlis – pakankamai spalvingas ir įvairiapusis. Sunku aprėpti jo visą epopėją, tačiau, prisimenant serialą, jam yra tekę būti ir statybininku, ir policininku, ir apsaugininku ir t.t. Na, o filme atsiskleidžia jo romantinė pusė – tik pirmoje dalyje, tiek antroje, kur išvysime tos meilės istorijos tęsinį. Šįkart dėl savo laimės jam teks pakovoti, tačiau Robertėlis jau kažkada buvo sakęs, kad, jeigu užsibrėžia tikslo – jį ir pasiekia. Tik šioje filmo dalyje jo laukia daugiau veiksmo“, – apie savo kuriamą vaidmenį pasakojo aktorius.

Didžiausią įtampą filmo personažui kels jųdviejų su mylimąja kelyje pasitaikęs aukštas gražuolis – Gretos mokyklos laikų meilė Mindaugas, kurio vaidmenį atlieka aktorius Žilvinas Tratas. Filmo prodiuseris P. Skaisgirys papasakojo apie darbą su aktoriumi, jau pažįstamu Jungtinėje Karalystėje, Čekijoje ir Rusijoje.

REKLAMA

„Apie jo charakterį buvau girdėjęs įvairių nuomonių, tačiau, pamenu, norėdamas pasiūlyti jam vaidmenį, paskambinau, o jis sutiko be jokių išvedžiojimų: „Taip, aš Lietuvoje, viskas gerai, turiu laiko“. Aš dar nemačiau aktoriaus, kuris šitaip ruoštųsi filmavimams ir būtų viską išmokęs. Tiesiog gera dirbti. Visi aktoriai, kurie paragauja darbo užsienyje ir turi nemažai projektų Lietuvoje – profesionalūs ir visada pasiruošę“, – tikino P. Skaisgirys.

Filmo „Robertėlis“ prodiuseris džiaugiasi, kad šįkart pavyko atsirinkti komandą, su kuria dirbti ypač paprasta. „Svarbiausia visada kalbėtis, tartis ir viską išsakyti. Manau, dėl šios priežasties mūsų filmavimo aikštelėje nuotaika visada gera“, – kalbėjo P. Skaisgirys.

Filmo anonsas:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų