Po ilgos pertraukos sugrįžo Kerbedis: pristatė naujausią kūrinį

Po ilgos pertraukos, trukusios net nuo vasario mėnesio, Kastytis Kerbedis sugrįžo į įrašų studiją, rašoma pranešime spaudai. 

Kastytis Kerbedis (nuotr. Organizatorių)
6

„Buvau labai pasiilgęs darbo įrašų studijoje. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau vėl į ją sugrįžau. Gyvenimas mums siunčia daug iššūkių. Tik sutelkę visas jėgas, mes juos įveikiame. Kartais, kad ir kaip bebūtų sunku, reikia nepasiduoti ir eiti tik pirmyn“, – sako Kastytis Kerbedis.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kastytis Kerbedis

„Tiesiog kviečiu jus džiaugtis gyvenimu, niekada nepasiduoti. Tikiuosi, kad ši daina įkvėps jus kasdien būti vis stipresniais“.

„Tai pirmas kartas nuo „Naktinių Personų“ veiklos sustabdymo, kai aš vėl prisėdau prie kūrybos. Man labai patiko dirbti kartu su Kastyčiu, nes jis yra labai reiklus ir pro jo ausis nepraslysta net menkiausios smulkmenos“, – sako dainos teksto autorius Aras Vėberis, kuris šiuo metu yra ir atlikėjo prodiuseris bei vadybininkas.

„Manau tai bus tikrai ne paskutinė mūsų daina“, – pridūrė Aras.

Šiais metais planuojami išskirtiniai K.Kerbedžio koncertai tik gruodžio 11 ir 12 d. Panevėžyje bei gruodžio 18 ir 19 d. Kaune. Tai bus vienintelė galimybė gerbėjams išvysti Kastytį Kerbedį scenoje šiemet.


Rašyti komentarą...
G
Galvoja, kad jis karalius
2020-09-21 14:47:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paskaičius K. Kerbedžio komentarus dėl brolių Lavrinovičių ir Didžiulių konflikto, nebenoriu daugiau klausytis jo muzikos, man jis tuščia vieta. Jo pasisakymai - „Didžiuli, varai į Kolumbiją, staigiai... Su ryže, staigiai... Dvasios ubagai“, „Suknisti Didžiuliai, jūsų bet kokia „karjera“ Lietuvoje – baigta. Lauk... (rusiškai gerai skamba) Von otsiuda urody“, – tėškė atlikėjas.

Atsakyti
-1

n
nuomonė
2020-09-21 10:37:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Persenęs šlykštukas, o įsivaizduoja esas pacanas.
Atsakyti
-1

M
Mmm
2020-09-21 11:08:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavydėjo tyliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų