„Sekso ir miesto“ autorė susitikinėjo su tuo pačiu vyru, kaip ir pagrindinė herojė: atskleidė, kodėl viskas buvo pasmerkta

Tikriausiai nėra moters, kuri nebūtų mačiusi serialo „Seksas ir miestas“, o knygą lygiai tokiu pačiu pavadinimu parašiusi autorė Candace Bushnell iki šiol yra garbinama viso pasaulio moterų.

John Corbett, Sarah Jessica Parker ir Candace Bushnell (tv3.lt fotomontažas)
6

Tiesa, tik nedaugelis žino tai, kad pagrindinė herojė Carrie Bradshaw iš esmės yra pati Candace. Negana to, abi jos (nepaisant to, kad Carrie – tik veikėja), iš tiesų yra susižavėjusios tuo pačiu vyru.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Sekso ir miesto“ autorė susitikinėjo su tuo pačiu vyru, kaip ir pagrindinė herojė: atskleidė, kodėl viskas buvo pasmerkta

Visai neseniai tinklalaidėje „The Bradshaw Boys“ rašytoja atskleidė, kad iš tiesų yra ėjusi į pasimatymą su aktoriumi Johnu Corbettu, kuris seriale suvaidino pirmąjį Carrie sužadėtinį Aideną. 

„Mudu pavakarieniavome ir viskas buvo išties romantiška, tačiau viskas, apie ką galėjau galvoti, buvo tai, kad mano mama mane nužudys“, – juokais atskleidė rašytoja.

Žinoma, tam yra aiški priežastis: „Aš niekuomet nenorėjau, kad Aidenas būtų su Carrie… [Mums su Aidenu] nepavyko dėl daugybės priežasčių, bet viena jų buvo ta, kad mano mama negalėjo pakęsti Aideino“.

Įdomu tai kad Candace mama turėjo lygiai tokį pat požiūrį į santykius, kaip ir serialo bei knygos pagrindinė herojė Carrie. „Visuomet, kai grįždavau namo aplankyti tėvų, mano mama sakydavo: „Kodėl Carrie yra su Aidanu, o ne Mr. Big? Tau reikia atsikratyti Aidainu“, – dukrai rašytojai patarinėjo jos motina.

Tiesa, tai – jau ne pirma žinia apie serialo detales, šiam pasibaigus. Visai neseniai interviu užsienio žiniasklaidai davusi pagrindinį žurnalistės Carrie vaidmenį sukūrusi aktorė Sarah Jessica Parker nustebino serialo gerbėjus.

REKLAMA

Anot S. J. Parker, nepaisant to, kad serialas nuolat sukosi apie Carrie ir jos draugių (Samanthos, Mirandos ir Charlotte) gyvenimus, aktorė tikina, kad visų šių draugių gal niekuomet net ir nebuvo!

„Pagalvokite: galbūt Carrie jas išsigalvojo? Ji kiekvieną savaitę pasakodavo po istoriją. Viskas sklisdavo iš jos požiūrio taško“, – teigė ji.

Moteris savo teorija patvirtina tuo, jog Carrie, būdama žurnaliste, kiekvieną savaitę parašydavo tekstą apie save ar savo draugių gyvenimus. O štai kai 6-ojo sezono dalyje ji išvyko pas mylimąjį menininką Aleksandrą Petrovsky į Paryžių, ji kompiuterį paliko namie, Niujorke.

Tai, anot S. J. Parker, buvo pirmasis kartas, kai ji pati nepasakojo savo istorijos, o juk būtent tai ją ir jungė su draugėmis ir patvirtindavo jų egzistavimą. 

Tiesa, tai – jau ne pirmas kartas, kai aktorė pateikia netikėtų teorijų apie serialą. Dar 2016-aisiais S. J. Parker pasakė, kad pagrindinė serialo aktorė Carrie, jos manymu, yra nebrandi. Aktorė pasakojo, kad tai, jog Carrie visuomet tikėjosi meilės ir tik meilės, darė ją vaikiška.

O dar kiek anksčiau – 2015–aisiais – Sarah patikino, kad realiame gyvenime ji yra kardinaliai kitokia, nei jos suvaidinta Carrie. „Manau, kad daug kas apie Carrie nesutampa su mano realiu gyvenimu. Mūsų pasirinkimai radikaliai skiriasi“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
t
tikrai
2020-09-06 09:50:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fainiausias visu laiku serialas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų