Liepa renginyje pasirodė su ypatingu palydovu: parodė savo augintinį

Prekinio ženklo augintiniams ​„​ZENOO​“​ įkūrėja Agota Jakutytė kartu su komanda subūrė visus neabejingus keturkojų sveikatai šeimininkus, švęsti pirmojo startuolio gimtadienio, o šventės nepraleido ir žinomi žmonės, rašoma pranešime spaudai.

20

Pasak įkūrėjos A. Jakutytės, komanda nusprendė tęsti savo misiją ir šventę dovanoti tikriesiems herojams – visiems, kas savo augintinį vertina kaip pilnavertį šeimos narį.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liepa renginyje pasirodė su ypatingu palydovu: parodė savo augintinį

Renginio nepraleido Liena Norkevičienė, Petras Auštrevičius, Paulius Grinčikas, Daumantas Dvilinskas, Inga Gaižauskienė bei daugelis kitų.

Vakaro metu svečiai dalyvavo interaktyvioje veikloje, kurią vedė šunų dresūros trenerė, mokėsi kaip stiprinti ryšį su augintiniu ir dalinosi patirtimi. Šeimininkai įgytas žinias taikė „​Pagundų trasos žaidime​“​, kurio metu augintiniai turėjo prabėgti “skanėstų” trasą, nepasiduodant kvapnioms pagundoms ir kuo greičiau pasiekti savo šeimininką. Vakaro linksmybes pratęsė ir programą kulminavo šventinis RAW tortas augintiniams, iš šviežių lietuviškų produktų.

Komandos ir prekinio ženklo tikslas – edukacija, kuri skleidžiama susidomėjimo sulaukusioje tinklalaidėje „Nuo letenos iki uodegos“. Kurioje ir žinomi Lietuvos žmonės, kaip Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė ar Andrius Tapinas dalijosi savo sukaupta patirtimi apie augintinių prieglaudas bei atsakingą gyvūnų veisimą.

Taip pat, tinklalaidėje šeimininkus konsultuoja geriausi dresūros treneriai bei veterinarijos specialistai. Visi besidomintys sveika alternatyva yra kviečiami jungtis į suburtą augintinių šeimininkų bendruomenę ir dalintis informacija ir patarimais aktualiausiomis augintinių temomis: kasdienė mityba, šunų elgsena, veislių ypatumai bei ką svarbu žinoti kiekvienam šeimininkui, kuriam rūpi šuns gerovė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų