Mikutavičius – atvirai apie pasikeitimus, atšauktus pasirodymus ir greitą gyvenimo ritmą

Daugelį metų „X faktoriaus“ teisėjo kėdėje sėdintis Marijonas Mikutavičius pasakojo, kad naujasis šio šou sezonas bus visai kitoks. Vyras neslėpė, kad iš pradžių į pokyčius žvelgė skeptiškai, tačiau dabar tikina, kad jo nuomonė kardinaliai pasikeitė. 

Marijonas Mikutavičius (nuotr. stop kadras)
28

Šiemet pasikeičia ne tik šou koncepcija, bet ir pavadinimas – jis virsta į „X faktorius. Žvaigždės“. Aštuntame projekto sezone dalyvaus kviestinės įžymybės, kurie nėra profesionalūs dainininkai ar muzikantai. Tai – aktoriai, sportininkai, žurnalistai, nuomonės formuotojai, grožio pasaulio atstovai ar kiti, puikiai pažįstami veidai televizijos žiūrovui. Visi jie – savo srities profesionalai, puikiai žinomi Lietuvoje ir turintys didžiulę gerbėjų armiją.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marijonas Mikutavičius

„X faktoriaus. Žvaigždės“ TV3 ekranuose pasirodys jau rugsėjo 6-ąją. Pasiruošimas jam vyksta pilnu tempu. Apie tai papasakojęs M. Mikutavičius intrigavo ir užsiminė apie staigmenas TV3 žiūrovams.

M. Mikutavičius nevyniojo žodžio į vatą, buvo atviras. Pasirodo, kad iš pradžių apie naująjį muzikinio projekto sezoną buvo visai kitokios nuomonės.

„Jeigu sąžiningai kalbant, iš pradžių buvau nusivylęs, kuomet man pasakė, jog keisis šou formatas. Nebuvau mėgėjas tų laidų, kuriose šokdavo su žvaigžde ir panašiai. Man labiau patinka tada, kai ateina žmonės ir daro tai, ką jie moka, o ne tai, ką jie nori pabandyti. Tačiau dabar mano nuomonė pasikeitė. Pamačiau, kad iš tiesų bus įdomu. Nuotaika tikrai pasitaisė“, – intrigavo atlikėjas.

Pašnekovas tikino, kad laukia nepamirštami pasirodymai, kurie nepaliks abejingų: „Tikrai yra žmonių, kurie nustebino. Neatskleisiu kozirių, bet tikrai likau nustebintas to,  ką pamačiau. Manau, kad tikrai bus labai gerų pasirodymų.“

Marijonas Mikutavičius (V. Domkutės nuotr.)

Kardinalūs šou pokyčiai vieniems gali patikti, o kitiems – ne. Tačiau pats pašnekovas įsitikinęs, jog surizikuoti galima.

REKLAMA

„Šou versle niekada nežinai, kaip bus. Iš pradžių kyla daug abejonių, bijai, bet kartais taip viskas šauna, jog išeina nuostabus šou. Sunku lyginti visus „X faktoriaus“ sezonus. Negaliu net savo gyvenimo metų palyginti, kurie buvo geresni. Visi jie savaip žavūs. „X faktoriaus“ sezonai irgi visuomet būna skirtingi. Nauji žmonės, nauja patirtis. Didžioji Britanija tokį šou formatą jau seniai pabandė. Jiems tai puikiai pavyko. Juk būtent Didžioji Britanija ir yra šio šou tėvynė, todėl nemanau, kad Lietuvos publikai šis formatas nepatiks“, – pasakojo M. Mikutavičius.

Marijonas Mikutavičius

Prabilęs apie savo vasarą žinomas vyras atviravo, kad šiais metais ji taip pat buvo kitokia, nei įprasta. „Mano vasara buvo tokia: birželis – tinginystė, liepa – šiek tiek apkrauta, o rugpjūtis – absoliučiai įtemptas. Rugpjūtį nėra ramios dienos, apkrautas darbais. Žmonės, kurie dirba televizijoje, yra kaip išprotėję. Dabar visi skuba viską padaryti, nes jaučia, kad tuoj viskas ir vėl pasibaigs, užsidarys. Televizijoje skubama kuo daugiau laidų nufilmuoti, o koncertų sektoriuje – surengti pasirodymų. Jaučiame, kad po truputį skardinė yra užsukama. Rugpjūtis yra pakankamai pašėlęs“, – šypteli vyras.

Anot atlikėjo, rudens jis labai nelaukia, nes būtent tai paveikia ir jo nuotaiką, jis tampa niūresnis: „Projektai prasideda rugpjūtį, todėl ruduo laukia daug ramesnis, nei vasara. Tačiau kalbant apie vasarą, aš niekada nenoriu, kad ji baigtųsi. Rudenį man visada būna tokia depresyvi savaitė. Visada ateina liūdesys. Kartu su krentančiais lapais, jaučiu, kad nukrenta dalelė manęs. Todėl, manau, kad vasara yra vasara.“

REKLAMA

Baigdamas pokalbį apie naująjį „X faktoriaus“ sezoną, darbų gausą bei prabėgusią vasarą, Marijonas pridūrė, kad daugelį pasirodymų jau teko atšaukti. Nepaisant to, jis stengiasi viltingai žvelgti į ateitį: „Šie metai buvo labai turiningi, daug numatytų koncertų. Nežinau, kiek tiksliai atšaukiau koncertų. Gal 15... Nesu tas atlikėjas, kuris rengia pasirodymus kas dvi dienas. Todėl tiek atšauktų pasirodymų man yra daug. Mano koncertai būna didesni. Iš tos viltingos vasaros liko šnipštas. Suprantu situaciją, ir tuo labiau, gi ne atominė elektrinė sprogo. Galime gyventi. Nebėda. Susitvarkysime. Sukandu dantis ir einu toliau.“

„X faktorius. Žvaigždės“ – jau rugsėjo 6 d. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų