Skandalingasis Osbourne’as ir toliau šokiruoja: prabilo apie vaiduoklius

Dainininkas bei grupės „Black Sabbath“ vokalistas Ozzy Osbourne’as savo gyvenimo stiliumi šokiruodavo visą laiką, tačiau paskutinis jo pareiškimas sulaukė netgi dar daugiau dėmesio.

Ozzy Osbourne ir Sharon Osbourne (nuotr. SCANPIX)
4

Pasirodo, kad atlikėjas ne tik tiki ateiviais, bet dar ir galvoja, kad visi tie, kurie galvoja priešingai, yra išprotėję.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skandalingasis Osbourne’as ir toliau šokiruoja: prabilo apie vaiduoklius

71 metų aktorius netrukus kartu su visa šeima pasirodys naujame relaybės šou „The Osbournes Want To Believe“, kuriame dalinsis vaizdo įrašais apie antgamtinį gyvenimą.

Tiesa, nors ateiviais jis yra užtikrintas, reinkarnacija jam kelia kur kas daugiau abejonių. „Pragaras ir rojus yra čia. Daugeliui žmonių rojaus idėja skamba kaip pragaras. Jiems patinka būti pragare“, – tvirtina jis.

Anot Ozzy, jam vis dar reikėtų tikro įrodymo, kad vaiduokliai egzistuoja. Nepaisant to, jis šventai įsitikinęs, kad bet kokiu atveju jų kur kas daugiau Europoje ir Jungtinėje Karalystėje, nei JAV.

Primename, kad visą karantiną Ozzy praleido Los Andžele, savo namuose, su 67 metų žmona Sharon. Tiesa, kadangi serga Parkinsono liga, Ozzy yra didžiulėje rizikos grupėje, kas liečia susirgimą koronavirusu.

Dar kiek anksčiau Ozzy žmona Sharon yra atsivėrusi apie tai, kad praleisti tiek mėnesių užsidarius su vyru buvo tikrai nelengva.

„Pirmos kelios savaitės buvo tikras rojus, tačiau po to mes ėmėme vienas kitam ėsti nervus…“ – atviravo ji.

REKLAMA

Ozzy Osbourne ir Sharon Osbourne

Primename, kad Ozzy ir Sharon susituokė dar 1982 metais. Tiesa, panašu, kad 37 metus susituokusi pora vienas kitam jaučia šiltus jausmus, o Ozzy vis dar bando su savo mylimąja ir permiegoti. Deja, nesėkmingai – moteris užsienio žiniasklaidai yra minėjusi, kad kur kas mieliau išsimiegotų, nei tuo užsiimtų.

„Aš visuomet miegu. Grįžtu po darbo, apsitvarkau namus ir einu miegoti. Mano vyras nuolat klausia, kodėl aš nieko neinicijuoju, o aš atsakau: „Ar reikėtų?“ – sakė ji.

Tiesa, praeityje jiedu yra turėję ir iššūkių. Sharon kuriam laikui buvo palikusi Ozzy, mat išsiaiškino, kad šis mezga romaną su savo plaukų stiliste, Michelle Pugh. Romanas galbūt nė nebūtų išaiškėjęs, tačiau Ozzy netyčia žinutę, skirtą meilužei, išsiuntė žmonai.

Vis dėlto po 4 mėnesių pora ir vėl ėmė matytis, o dar po kiek laiko atnaujino savo vestuvinius įžadus. Moteris yra juokavusi, jog jei mirtų pirma, nei Ozzy, ir šis susirastų naują žmoną, ji, būdama vaiduokliu, tikrai jį persekiotų. 

„Žinau, kad jei, neduok Dieve, kažkas nutiktų mano vyrui, aš tikrai niekuomet nenorėčiau tuoktis ir vėl. Niekuomet“, – sakė ji. 

Tiesa, rokerio sveikata dėl Parkinsono ligos pastaruoju metu yra itin prasta. Neseniai vieno interviu metu jis viešai pripažino, kad nuolat jaučia skausmą, o praėję metai – blogiausi metai jo gyvenime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų