Anglijoje dingo „X faktoriuje“ dalyvavęs Simanavičius: atvyko dirbti, tačiau atsidūrė gatvėje

Anglija.lt redakciją pasiekė prašymas padėti surasti dingusį jauną lietuvį. Apie Karolio Simanavičiaus buvimo vietą nežinoma nuo liepos 10 d.

Karolis Simanavičius (nuotr. anglija.lt)
4

2016 metais Karolis pasirodė TV3 televizijos projekte „X faktorius“, o dar šiek tiek anksčiau savo jėgas bandė ir „Lietuvos talentų“ atrankose.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karolis Simanavičius

Į redakciją besikreipusios merginos (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) teigimu, Karolis artimųjų neturi, nes užaugo vaikų namuose. Į Angliją jis atvyko dirbti, tačiau, jos teigimu, vaikinui nepasisekė, jam nesumokėjo ir jis buvo išmestas į gatvę, todėl jam teko nakvoti Liverpulio gatvėse. Liepos 9 d. jis darė tiesioginę transliaciją „Facebook“ Liverpulyje. Liepos 10 d. jis įkėlė kelias nuotraukas ir dingo.

Pasak su Anglija.lt redakcija susisiekusios merginos, Karolis atvyko į Angliją dirbti per kažkokius vyrus iš Kauno. Jis galimai buvo pasamdytas rūpintis auginamomis kanapėmis. Baiminamasi, kad protinę negalią turinčiu jaunu vyru buvo pasinaudota, nes jis yra patiklus. Esą jis paprašė jį pasamdžiusių vyrų sumokėti, tačiau šie atsisakė ir išmetė jį iš gyvenamosios vietos.

Karolio likimu neabejingi žmonės kreipėsi į policiją, tačiau jiems buvo nurodyta pasidomėti Liverpulio ligoninėse. Kadangi vaikinas planavo vykti į Londoną, pareigūnai nurodė apskambinti ir Londono gydymo įstaigas. Tačiau informacijos gauti yra sunku, nes jos neteikia ne šeimos nariams.

Šaltinis: Anglija.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų