Grupės „Vyšnios“ narės į 4 dešimtį žengia kartu: viską gyvenime padarėme kone identišku laiku

Merginų trijulė „Vyšnios“, kurią sudaro Sandra Navickaitė, Agnė Jarmalavičiūtė ir Aistė Karanauskytė, savo gerbėjus džiugina dviem naujienomis: nauju kūriniu „Kaip aš ilgiuos“ ir vaizdo klipu, rašoma pranešime spaudai.

„Vyšnios“
18

Beje, šis vaizdo įrašas taps istoriniu pačioms atlikėjoms, nes po kelių dienų jos visos jau bus įžengusios į ketvirtą dešimtį.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupės „Vyšnios“ narės į 4 dešimtį žengia kartu: viską gyvenime padarėme kone identišku laiku

„Tai daina apie viską, ką esame pačios patyrusios: apie jaunystę, apie nemigo naktis, meiles. Tiesiog tarsi įprasminame savo pastarąjį dešimtmetį. Labai tikimės, kad kiekvienas šiame kūrinyje atras kažką savo, nes juk visi išgyvename panašius dalykus, potyrius“, – pristatydamos dainą sakė grupės narės.

„Vyšnios“ pageidavo tokio kūrinio, kuris būtų lengvas it gaivi vasaros diena, neperkrautas įvairiomis detalėmis. „Džiaugiamės, kad mums puikiai viską įgyvendino Andrius Jovarauskas iš grupės „Tautinis Brandas“, kuris sukūrė muziką, bei teksto autorė Viktorija Rupeikytė, geriau žinoma kaip atlikėja VICTORIA.

Įdomu tai, kad visos kolektyvo narės yra vienmetės. Aistė 30-ies sukaktį atšventė vasarį, o Sandra ir Agnė jubiliejus minės jau rugpjūčio pradžioje.

„Viską gyvenime padarėme kone identišku laiku. 30 – tai rimtas skaičius, po kurio, spėjame, daug kas keisis. Pastarieji 10 metų buvo jaunatviški, praleisti scenoje, studijuojant, pradedant su muzika nesusijusius darbus. Tai buvo nerūpestingas laikas su daug vakarėlių, pirmų kartų, patirtų meilių, – į prisiminimus nugrimzta pašnekovės. –  Džiaugiamės, kad viską patyrėme kartu – mokyklą keitė universitetai, atsirado daug bendrų draugų, pakeitėme gyvenamą vietą iš Šiaulių į Vilnių. Pastebėjome, kad dabar palengva rimstame, esame pasimokiusios iš praeities klaidų ir pasidžiaugusios pasiekimais. Kviečiame paklausyti naujos mūsų dainos ir prisiminti savo praeitį.“

Naujausią kūrinį galite išgirsti čia: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų