Kardashian nutraukė tylą ir prabilo apie vyro būklę: prašo ramybės

Kim Kardashian sako, kad su vyru Kanye Westas „nuolat kalbasi“, nes ji yra pasiryžusi padėti jam „sveikti“.

Kanye Westas ir Kim Kardashian (nuotr. SCANPIX)

Kanye, 43 m., nemato savo žmonos 39 metų Kim, tačiau nuolat su ja kalbasi, nes jis ir toliau yra paslėptas savo Vajomingo rančoje.

Kim rūpestis kilo po to, kai muzikantas ne tik paskelbė, kad kandidatuoja į prezidentus, bet ir pasidalino labai asmeniškomis istorijomis.

„The Keeping Up With The Kardashians“ žvaigždė nutraukė tylą dėl Kanye komentarų ir paprašė užuojautos  bei ramybės vyrui, turinčiam bipolinį sutrikimą.

Kim stengiasi padaryti viską, ką gali, kad padėtų Kanye. Tačiau šaltinis „The Sun Online“ pasakojo, kad pora kalbasi ir Kim „sutelkta į jo gerbūvį“.

Šaltinis taip pat atskleidė, kad Kim sutelkė dėmesį į savo šeimą ir apsaugojo keturis savo vaikus.

Tvirtindamas, kad jis ir Kim vos nenutraukė pirmojo nėštumo, Kanye teigė, kad jis „bando išsiskirti iš Kim“, nes ji, kaip tariama, 2018 metais viešbutyje sutiko reperį Meek Mill. (Meek paneigė kaltinimą.)

Kanye pasakė savo gerbėjams: „Jei būsiu uždarytas kaip Mandela, žinosite kodėl“.

„Grammy“ nugalėtojas taip pat sakė Kim, kad jis „atskleis šeimos paslaptis“, jei jį bandys „užrakinti“, – šaltinis pasakojo „The Sun“.

REKLAMA

Kanye, kuris su Kim turi keturis vaikus, taip pat nemano, kad jam reikia pagalbos, nes, kaip pranešama, gydytojas įvertino jo būklę ir jam buvo pasakyta, kad jis „stabilus“.

Amerikiečių reperis Kanye sekmadienį prapliupo ašaromis per chaotišką renginį, kuriuo oficialiai pradėjo savo neįtikėtiną bandymą lapkritį vyksiančiuose valstybės vadovo įveikti perrinkimo sieksiantį prezidentą Donaldą Trumpą.

Neperšaunamą liemenę su užrašu „Apsauga“ vilkėjęs K. Westas rėžė nerišlią kalbą, kurioje tvirtino norėjęs, kad jo žmonai Kim Kardashian būtų atliktas abortas. Jis taip pat pareiškė, kad garsi Amerikos abolicionistė Harriet Tubman „iš tiesų niekada nenorėjo išlaisvinti vergų“.      

Per renginį Čarlstone Pietų Karolinoje reperis sakė norėjęs, kad jo žmonai būtų nutrauktas nėštumas, kai ši laukėsi poros pirmagimės North. Kiek vėliau K. Westas atskleidė, kad jo tėvas taip pat norėjo, kad jis negimtų.   

„Mano tėtis norėjo, kad aš negimčiau. Mano mama mane išgelbėjo. Galėjo nebūti Kanye Westo, nes mano tėtis buvo per daug užsiėmęs“, – sakė reperis, netramdydamas ašarų.  

Kiek vėliau jis sušuko: „Per plauką nenužudžiau savo dukters! Per plauką nenužudžiau savo dukters!“

Savo padrikoje kalboje K. Westas taip pat sakė, kad H. Tubman „iš tiesų niekada neišlaisvino vergų, ji pasiuntė tuos vergus dirbti kitiems baltiesiems“. 

Socialiniuose tinkluose sparčiai išplitusios K. Westo kalbos ištraukos išprovokavo pasipiktinimo bangą ir nerimą dėl atlikėjo psichikos sveikatos.    

Renginyje galėjo dalyvauti tik registruoti svečiai. Visi dalyviai turėjo užpildyti ir pasirašyti specialų atleidimo nuo atsakomybės dėl COVID-19 dokumentą ir dėvėti kaukes bei laikytis fizinio atstumo, pranešė JAV žiniasklaida.   

Liepos 4-ąją, likus mažiau nei keturiems mėnesiams iki prezidento rinkimų, 43 metų K. Westas socialiniame tinkle „Twitter“ netikėtai paskelbė ketinantis mesti iššūkį D. Trumpui.

Muzikos ir mados magnatas, kuris 2018 metais Ovaliajame kabinete buvo susitikęs su D. Trumpu ir nešiojo prezidento skiriamuoju ženklu tapusią raudoną beisbolo kepuraitę su užrašu „Padaryk Ameriką vėl didžią“, nepateikė praktiškai jokių detalių apie savo rinkimų kampaniją, tik nurodė nebepalaikąs valstybės vadovo.  

„Atėjo metas įgyvendinti Amerikos pažadą, pasitikint Dievu, suvienijant savo vizijas ir kuriant savo ateitį. Aš kandidatuoju į JAV prezidento postą! #2020VISION“, – tviteryje parašė reperis, amerikiečiams švenčiant Nepriklausomybės dieną.

Praėjusią savaitę JAV žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad K. Westas iškrito iš rinkimų kovos. 

Jis praleido galutinį terminą būti įregistruotam kandidatu į prezidentus keliose valstijose, tačiau yra įrašytas į balsavimo biuletenį Oklahomoje. 


Rašyti komentarą...
A
2020-07-27 13:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir norėdamas, taip nesugalvosi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų