Daunys nebeslepia jausmų gerokai vyresnei verslininkei Arlauskienei: prisipažino meilėje

Pramogų pasaulyje jau kurį laiką sklando kalbos apie atlikėjo Petro Daunio ir verslininkės Rasos Arlauskienės užgimusius naujus santykius.

33

Ilgai manyta, kad 28-erių metų vaikiną ir kone perpus vyresnę žinomą renginių organizatorę sieja kur kas daugiau, nei paprasta draugystė.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Daunys nebeslepia jausmų gerokai vyresnei verslininkei Arlauskienei: prisipažino meilėje

Liepos 13-ąją 29-ąjį gimtadienį atšventęs Petras pasidalijo šventės nuotraukomis ir dėkojo susirinkusiems svečiams. Įraše vyras neslėpė didžiausios padėkos Rasai ir prisipažino ją mylįs. 

„Turbūt svarbiausias dalykas, kurį pradedu suprasti metams bėgant, o ypatingai supratau vakar, kad ne daiktai, pinigai, šlovė, statusas, kiekis, blizgučiai ar aprėdai yra vertybė, o žmonės, kurie supa mane aplinkui ir svarbiausia, skiria savo laiką, dėmesį, šilumą, nuoširdumą ir meilę.

Myliu Jus labai ir esu dėkingas už tai, kad buvote, esate ir tikiu, kad dar ilgai būsite kartu! Ačiū ačiū ačiū!

O ypatingai didelis ačiū žmogui, be kurio tai iš viso greičiausiai nebūtų įvykę – Rasai Barauskaitei. Tu – neeilinės širdies, gėrio ir aukščiausio profesinio kalibro žmogus. Myliu Tave!“ – prisipažino P.Daunys.

Apie Petro ir Rasos romaną buvo kalbama jau nuo praėjusių metų, pora ne kartą viešumoje buvo pastebėti dviese, tačiau pora visas kalbas iš pradžių neigė.

Praėjusių metų lapkritį Rasa Arlauskienė pranešė apie skyrybas su vyrų Raimondu. Nutraukus santuoka Rasa pasirinko mergautinę Barauskaitės pavardę.


Rašyti komentarą...
A
Aleksas
2020-07-18 16:58:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Meilės,vadybos, slyrybos vėl meilė......Jau nuo tų "žvaigždžių lietaus" koktu darosi.Jau Delfi it Tv3.lt visai nusivažiavo su savo straipsniais.Tai rašo apie pydarą, tai apie kokią meilės ištroškusią su pirmu sutiktu paežerėj ir t.t.tai dabar glamžosi nuotraukoje su kažkokiu apšepėliu laiminga ir išsišiepusi "verslininkė".Nėra nieko rimto ir įdomais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų