Influencerė peržengė visas ribas: gerbėjai neatleis už tai, ką pasakė „plius“ dydžio modeliui

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių prabyla apie tai, kad nepaisant to, jog reikia gyventi sveikai, svarbu savo kūną mylėti ir tokį, koks jis yra. Ir nors ant didžiųjų podiumų vis dažniau matome „plius“ dydžio modelius, kai kurie apvalesnes kūno formas – net jei jos ir nėra jų – priima sunkiau.

18

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje tai pasibaigė skandalu.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Influencerė peržengė visas ribas: gerbėjai neatleis už tai, ką pasakė „plius“ dydžio modeliui

Iš Singapūro kilusi influencerė Xiaxue (tikras vardas – Wendy Cheng) savo „Instagram“ paskyroje neseniai prabilo šia visiems jautria tema. Mergina teigė, kad antsvorio turintys žmonės yra pakrikę ir jiems būtina pradėti laikytis dietos.

35 metų mergina savo kalboms panaudojo „plius“ dydžio modelio La’Shaunae Steward nuotraukas. Xiaxue tikino, kad 23 metų mergina, atrodanti, kaip La’Shaunae, niekuomet niekam neatrodys patraukli.

„Vienas dalykas būti apvalesnei ar net storai, bet visai kas kita yra atrodyti šitaip. Tokie mirtinai antsvorio turintys žmonės miršta nesulaukę 40-ies“, – tikino Xiaxue.

„Jie save maitina 30 mėsainių per dieną, ir kai jiems užsikemša arterijos ar prasideda diabetas, mokesčių mokėtojai turi padėti jiems su medicininėmis sąskaitomis ir jų sveikatos bėdomis, nors tai sukelia jų pačių neatsakingas elgesys. Bjauru“, – pridėjo influencerė.

Moteris tikino, kad visa tai tikrai nėra patrauklu, ir šitaip atrodančių žmonių karstą turėtų nešti net 3 žmonės. 

Toks jos monologas netrukus buvo ištrintas „Instagram“, mat daugybė vartotojų paspaudė, kad tai – netinkamas turinys, o pačią influencerę išvadino itin netolerantiška ir bijančia apkūnių žmonių. 

Galiausiai apie visa tai atsiliepė ir influencerės apkalbėtas „plius“ dydžio modelis, o jos atsakas sulaukė daugybės „patinka“ paspaudimų.

„Kodėl liekni žmonės yra tiesiog apsėsti noro man pranešti, kokia esu nepatraukli ir neverta meilės, karjeros, būti pamatytimai, ir nuolat man sako amžių, kada aš mirsiu?“ – paprasčiausiai paklausė ji.

Deja, net ir tai minėtos influencerės nesustabdė. Ji atsakė, jog daugiau nei 220 kilogramų sveriantys žmonės turėtų pradėti laikytis dietos ir nustoti sakyti, kad kuo apvalesni yra, tuo jie drąsesni ir gražesni. Anot Xiaxue, tik tam tikrą fetišą turintiems žmonėms tokios moterys, kaip La’Shanaue, galėtų pasirodyti patraukli. Visiems kitiems, be išimties, ji – bjauri.

REKLAMA

Vėliau mergina gynėsi sakydama, kad ji tai taiko tik perdėtai apkūniems žmonėms, ir savo nuomonės pakeisti neketina. Deja, daugybė jos sekėjų pačią influencerę išvadino bjauria, ir kad ji savo noru užsitraukė daugybės žmonių neapykantą.

„Visi prekės ženklai, kurie su ja dirbate, ar tikrai norite, kad toks žmogus jus reklamuotų? Gėda“, „Ji yra be galo kritiška moterims, kurios bando išmokti mylėti savo kūnus“ – tokie komentarai apie influencerę pasipylė socialiniuose tinkluose.

O kam pritariate jūs?


Rašyti komentarą...
N
Neinfluenceris
2020-03-01 09:04:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Influencerė...koks juokingas žodis, po šiuo vardu turbūt slepiasi nulinis intelekto lygis.
Atsakyti
-1

E
Eik tu,
2020-03-01 18:37:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pyyyp. Lyg kudi neserga?
Atsakyti
0

R
Raima
2020-03-01 12:28:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal cia sirdies ligos
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų