Atskleista dar viena „X faktoriaus“ paslaptis: paaiškėjo, kaip žiūrovai balsavo finaluose

Sekmadienio vakarą nugriaudėjo TV3 televizijos projekto „X faktorius“ superfinalas, kurio metu paaiškėjo šou nugalėtoja. Ja tapo išskirtinio balso savininkė Milda Martinkėnaitė, rašoma pranešime spaudai.

„X faktoriaus“ superfinalo dalyviai (nuotr. Organizatorių)
18

Projekto dalyvei atiteko 15 tūkst. eurų. Kaip buvo atskleista tiesioginės transliacijos pabaigoje, už Mildą prabalsuota 35031 kartą. 

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleista dar viena „X faktoriaus“ paslaptis: paaiškėjo, kaip žiūrovai balsavo finaluose

Antroji vieta atiteko septyniolikmetei Martynai Jezepčikaitei. Už ją balsuota 29192 kartus. Trečiąją vietą užėmė pusbroliai Titas ir Benas. Žiūrovai taip pat negailėjo duetui balsų – už vaikinus prabalsuota 15500 kartų. Viso superfinalo metu balsuota 79723 kartus. 

Visų šou finalų metu, balsai nuo žiūrovų ir dalyvių buvo slepiami. Taip liepia daryti „X faktoriaus“ taisyklės visame pasaulyje. Projekto rengėjai atskleidžia vieną didžiausių šou intrigų – kas penkių finalų metu sulaukė daugiausiai palaikymo, ar nuo pirmosios laidos buvo aiškus lyderis, o gal jis nuolat keitėsi.

Pirmojo „X faktoriaus“ finalo metu daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė Gerda Zaptoriūtė. Ji kelių tūkstančių balsų pranašumu išsiveržė į priekį. Antrąją savaitę triumfavo Martyna Jezepčikaitė. Alytiškė sulaukė 3521 balso. Trečioji savaitė Martynai taip pat buvo sėkminga. Už ją balsuota 3719 kartų. Ketvirtą savaitę lydere taip pat buvo Martyna. Ji sulaukė dar didesnio palaikymo – 6777 balsų. Prieš pat superfinalą, penktąją savaitę, lydere tapo Milda Martinkėnaitė. Tai daugiausiai finalų metu palaikymo sulaukęs dalyvis. Už Mildą balsuota 10096 kartus. Visi balsavimo rezultatai pateikiami lentelėje. 

Jau prasidėjo registracija į ekranus sugrįžtantį projektą „Lietuvos talentai. Vaikai“. Kaip atskleidžia pakitęs pavadinimas, šou galės dalyvauti tik vaikai, 6 iki 14 metų amžiaus. Grojantys, šokantys, dainuojantys, atliekantys akrobatinius triukus ar turintys bet kokių kitokių ypatingų sugebėjimų – visi turės unikalią galimybę pasirodyti didžiojoje scenoje. Projekto  išskirtinumas – nebus jokios konkurencijos, jokios kritikos, jokių stresą keliančių iškritimų ir pralaimėjimo kartėlio – tik teigiamos emocijos ir gera nuotaika.


Rašyti komentarą...
G
Gabriela
2019-12-30 13:54:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų geriau, kad ir antros vietos nugalėtojai gautų prizą pvz.: kažkokią kelionę ar nors 5 tūkst. Kad neliudet, o ne kaip vakar Martyna liūdėjo
Atsakyti
-5

@
@@@
2019-12-30 14:45:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus verslas - vien iš finalo balsavimo tel. buvo surinkta apie 24.000€ ir + € iš praėjusių savaitgalių, + TV reitingai, o tik finalistė gavo 15.000€, bent antros ir trečios vietos laimėtojus būtų kažkaip dovanėlėmis pamaloninę už triūsą....
Atsakyti
-8

A
Andrius
2019-12-31 12:23:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingiausia butu jeigu visi trys kazka laimetu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų