Kalpokaitė atostogas leido atšiaurioje Grenlandijoje: labiausiai nustebino kainos

Spalio pradžioje aktoriai Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys svečiavosi didžiausioje pasaulio saloje – Grenlandijoje. Šaltukas nė kiek neišgąsdino aktorių ir šie saloje praleido net 10 dienų.

Larisa Kalpokaitė atostogavo Grenlandijoje (nuotr. asm. archyvo)
11

L.Kalpokaitė mielai sutiko pasidalinti įspūdžiais iš kelionės bei atskleidė, kas ją labiausiai nustebino.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Larisos Kalpokaitės atostogos

Moteris teigė, kad į šią kelionę vyko neatsitiktinai – juos pakvietė pavaidinti Vido Bareikio spektaklyje „Kelionė namo“. Nepaprastos atostogos truko kiek daugiau, nei savaitę.

Aktorė atviravo, jog vykdama į atšiaurią Grenlandiją, ji nė neįsivaizdavo, kaip viskas ten atrodo: „Nei svajonėse, nei mintyse nemąsčiau apie šią šalį. Niekada negalvojau, kad kada nors į ją vyksiu, nes tai yra brangi šalis turistauti. Dabar žmonės mieliau vyksta ten, kur šilta. Džiaugiuosi, kad mus pakvietė pavaidinti į šią šalį.“

Paklausta, kas L. Kalpokaitei įsiminė labiausiai, ji nedvejodama atsakė, kad spalvos. „Pirmas įspūdis – nusileidi į negyvenamą salą, kurioje, atrodo, visi apsistoję gyventi laikinai. Spalvoti namukai. Rodos, kad linksmos spalvos padeda panaikinti niūrų peizažą. Mums buvo viskas labai gražu, saulė švietė nuolatos. Jūra buvo mėlyna mėlyna“, – pasakojo Larisa.

Kelionės metu ji pajuto didelį įvertinimą: „Aš pajutau didžiulę pagarbą tiems žmonėms, kas ten gyvena. Pajutau gamtos didybę. Ten oras labai skaidrus, viskas mėlyna. Labai jautėsi nesudarkyta gamta, viskas ten nesugadinta ir nepriliesta žmogaus."

REKLAMA

L. Kalpokaitė sakė, kad Grenlandijoje ją nustebino ir keli dalykai. „Nusistebėjau, kad ten nėra beveik jokių paukščių. Tiesa, mačiau erelius. Nekalbant apie gyvūnus, sužavėjo ir uolos. Kur tik žengi žingsnį, o ten – uola. Man pasidarė labai įdomu, kad ten vien akmenys. Susimąsčiau, kur jie žmones laidoja, o gal degina“, – svarstė moteris.

Nepaisant to, kad ši šalis jai įsiminė dėl gamtos grožio, aktorė teigė, kad Grenlandija – tikrai nėra pigi šalis: „Kainos gal tris kartus didesnės nei pas mus Lietuvoje. Plaukėme laiveliu, o už jį kiekvienam žmogui teko sumokėti po 100 eurų.“


Rašyti komentarą...
A
Algė
2019-11-28 17:57:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepavydėkit džiaugtis reikia vienas gyvenimas duotas žmogui
Atsakyti
0

K
Kalpokas
2019-11-27 08:38:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš buvau Šiaurės ašigalyje.
Atsakyti
-1

V
Va
2019-11-27 09:08:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai Braškys atostogauja (braškinasi ) Grenlandioj ,kad net čia aidi...?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų