Kirilkinas susidūrė su sveikatos problemomis: ragina neignoruoti pirmųjų požymių

Garsus šalies atlikėjas Ruslanas Kirilkinas vakar ne juokais išsigando. Koncerto išvakarėse jis pabudo su išraudusia akimi, o pojūčiai buvo tikrai nemalonūs.

Ruslanas Kirilkinas (nuotr. asm. archyvo)
10

Nieko nelaukęs vyras suskubo kreiptis į gydytojus.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kirilkinas susidūrė su sveikatos problemomis: ragina neignoruoti pirmųjų požymių

Anot atlikėjo, jam dar taip niekuomet nebuvo, tad jis ne juokais sunerimo. „Išsigandau, nes kitą dieną manęs laukė koncertas. Sceninė išvaizda man yra svarbi, aš koncertams visuomet ruošiuosi, tad tikrai nežinojau kaip bus“, – atviravo jis.

Nieko nelaukęs jis kreipėsi į gydytojus, kurie jam konstatavo – konjuktyvitą. Šiuo klastingu virusu galima apsikrėsti nuo paprasčiausiai neplautų rankų, tad Ruslanas visus ragina laikytis elementarios higienos: „Galimai užsikrėčiau, kuomet vedžiojau šunį. Jis drauge miega su manimi, tad dabar pakeitėme namų taisykles, jis nebemiegos su manimi. Pažiūrėsime ar jis pripras prie to“, – juokėsi Ruslanas.

Nepaisant to, kad pasidalinęs savo patirtimi socialiniame tinkle su gerbėjais, jis sulaukė daugybės patarimų, kaip šį paraudimą išnaikinti liaudišku būdų, tačiau jis ragina visus kreiptis į profesionalus ir neignoruoti pirmųjų požymių, kurie pasireiškia akies paraudimu: „Aš esu labai dėkingas savo gerbėjams bei draugams už patarimus, tačiau mes gyvename 21 a., aš labai pasitikiu šiuolaikine medicina. Man gydytojai išrašė antibiotikų. Po jų mano akis tikrai pagerėjo. Nesitikėjau tokių gerų ir greitų rezultatų. “

Dalindamasis savo patirtimi Ruslanas negailėjo ir patarimų. Ragino visus grįžus iš lauko plauti rankas, nenaudoti svetimų rankšluosčių ir prižiūrėti savo higieną.


Rašyti komentarą...
t
taip
2019-11-16 23:53:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunu, kad Ruslanas pasveiko ir koncertas ivyko. Sekmes ir sveikatos puikiam dainininkui.
Atsakyti
-10

N
Nuosava
2019-11-17 15:24:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jums visai smegenėlės susimaišė . Netinka nepatinka nusisukit, nueikit, neikit... bet kam tas šlykštynes rašot??? Tik savo žemą intelekto lygį demonstruojat.
Atsakyti
-2

j
jonas
2019-11-16 20:45:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
as nesu jo gerbejas,bet tu muzikas ir marozas
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų