Dakaro legenda Juknevičius mini dvi šventes: nori ramybės

Šiandien Antanui Juknevičiui ypatinga diena. Garsus ralio lenktynininkas bei Dakaro ralių dalyvis, mini gražias šventes – gimtadienį ir Antanines.

A. Juknevičius Lietuvoje (nuotr. Organizatorių)
21

Karštą vasaros dieną vyras 45-ąjį gimtadienį švęs prie jūros, Nidoje. Minint dvi šventes, vyras prisipažįsta: „Aš iš tikrųjų tik Antanines ir švenčiu, aš gimtadienio nelabai mėgstu švęsti. Gimtadienius švenčiu tik tada, kai yra jubiliejiniai. Aš nuo 30-ies nei vieno gimtadienio, kuris labai būtų švenčiamas neminėjau“.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dakaro legenda Antanas Juknevičius

Minint gimtadienį ir Antanines, apsuptas giminių bei artimų draugų, jis pasakoja: „Mano tėtis irgi Antanas, tai švenčiu šeimos rate, nes tai yra mano ir mano tėčio šventė. Man jubiliejus yra kai būna 30-imt, 40-imt, 50-imt metų, o dabar – nulis sveikų. Prieš porą metų esu gimtadienį sutikęs sodyboje, bet prie jūros, Nidoje man labiausiai patinka švęsti. Sukviečiu savo artimiausius bičiulius prisijungti ir leisti gerai laiką. Mėgstu būti su šeima, su artimais draugais, bet didelių balių ir fiestų aš nedarau“.

Juknevičius jau ne kartą Lietuvą garsino savo pasiektais rezultatais, tačiau neslepia, kad kitais metais nori tobulėti. „Šie metai buvo labai pamokantys ir išbandymų metai. Norėčiau, kad kitais metais aš būčiau jau viską išmokęs, gal gyvenimo pamokas...“, – atvirauja vyras.

Prisiminus Dakaro ralį, lenktynininkas priduria: „Noriu, kad būtų ramybė aplinkui ir visi būtų sveiki. Aišku, kad noriu laimėti dakarą ir nervų daug nesuvalgytų. Noriu, kad viskas būtų vietoje, laiku ir ramiai“,  – juokauja sportininkas.

 


Rašyti komentarą...
T
Tavo gerbėjai
2019-06-13 11:22:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės mielas Antanai! Ir kad Tavo norai visi išsipildytų! Bet liūdna žiūrėt į negausėjantį Tavo rėmėjų skaičių- kur ir kaip Tau tobulėti, jei visai negauni pinigų išvažiuot į pasaulines lenktynes per metus? Žiauriai gaila...
Atsakyti
0

q
qwert
2019-06-13 19:19:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
sveikinimai Antanukui :) Šiaip jau, birželis pas Antaną- daugybės gimtadienių maratonas......... ..... :))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų