Kardashian parodė mažylį: kadras spaudžia ašarą

Visai neseniai garsioji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian sulaukė ketvirtosios atžalos. Kim ir jos vyras reperis Kanye Westas naudojosi pakaitinės motinos pagalba. Nedaugeliui teko garbė pamatyti, kaip mažylis atrodo iš arti, tačiau visai neseniai moteris nustebino savo sekėjus ir parodė mažylį.

Kim Kardashian namai (Vogue nuotr.) (nuotr. YouTube)
21

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian sūnus atsidūrė ligoninėje: pasireiškė pavojinga alerginė reakcija

Garsi moteris savo kūdikio nuotrauka pasidalino socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Netrukus ši nuotrauka susilaukė didelio internautų dėmesio. Fotografijoje mažylis miega lovytėje, mielai pasidėjęs rankytes už galvos. Ši nuotrauka mažiau nei per parą sulaukė beveik 6 mln. „patinka“ paspaudimų. Daugybė žmonių rašė, kad mažylis labai mielas ir gražus.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad vaikeliui išrinktas vardas buvo itin netikėtas. Savo sūnų jiedu pavadino Psalm – išvertus iš anglų kalbos, šis vardas reiškia psalmę. Tačiau dabar paaiškėjo, kodėl ketvirtajai atžalai buvo parinktas būtent toks vardas.

Anot K.Kardashian mamos Kris Jenner, vardas Psalm glaudžiai siejasi su jo tėvo Kanye pastarųjų metų kūryba. Visai neseniai jis su choru ėmė kurti ir sekmadienines mišias. „Tai nuostabus būdas atšvęsti tai, kaip jie jaučiasi. Jis – tikras palaiminimas ir yra tiesiog nuostabus“, – sakė moteris. Šį ryšį anksčiau patvirtino ir artimi K. Westo šaltiniai. „Kanye šiuo metu yra tikroje dvasinėje kelionėje.Kiekvienas vaiko vardas turi asmeninę prasmę tiek pačiai atžalai, tiek ir Kim bei Kanye. Psalm yra puikus atspindys to, kur šiuo metu yra Kim ir Kanye“, – sakė šaltinis.

Ne ką mažiau įdomūs ir kiti jųdviejų vaikų vardai. Pirmąją dukrelę jiedu pavadino North, sūnų – Saint, o trečiąją atžalą Chicago.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų