Pateikiame dar 5 dalykus, kurie erzina aplinkinius ir kursto neapykantą. 

5. Prakaitavimas

Pasirodo, kad mes, priklausomai nuo situacijos, prakaituojame trimis skirtingais būdais. Didelio streso sukeltas prakaitavimas užuodusiems tarsi signalizuoja, kad esate nepatikimas ir nekompetetingas. Jei esate moteris ir jūsų darbe daug streso, žinokite – jūsų kolegos vyrai ne šiaip sau nekenčia moterų, jie tiesiog yra užprogramuoti spręsti apie jus iš pažastų.

4. Priklausymas socialinius, politinius ar kt. pokyčius inicijuojančioms grupėms

Neseniai atliktas tyrimas aiškinosi, kaip mes vertiname žmones, kurie priklauso tam tikroms grupėms, inicijuojančioms politinius, socialinius ar kt. pokyčius visuomenėje. Ištirta, kad daugumos respondentų požiūris yra neigiamas. Pavyzdžiui, feministės vertinamos kaip vyrų nekenčiančios ir dvokiančios moterys, aplinkosaugininkai – medžius apsikabinę hipiai.

3. Mokslo mėgimas

Blogos mokslo mylėtojams – atsidavimas mokslui gali pakenkti jūsų įvaizdžiui, žmonės į jus pradės žiūrėti neigiamai. 2002-aisiais atliktas tyrimas atskleidė, kad pernelyg mokslišką specialybę pasirinkusieji yra pasmerkti kančioms ir vienatvei. Respondentai vyrai pareiškė, kad niekada su tokia moterimi nesusitikinėtų.

REKLAMA

2. Jūsų sėkmė

Ne paslaptis, kad yra tokių, kurie tikrai nekenčia sėkmingų žmonių. Jei jūs esate pakeliui į sėkmę – būkite tikri, kad ten bekeliaudami įsigysite bent pora priešų. Floridos ir Virdžinijos universitetai tyrė porų socialinius-intelektinius pasiekimus ir išsiaiškino, kad vyrų sėkmė džiugina abu partnerius. Tačiau jei geriau sekasi moteriai, tuomet yra pradeda savo antrų pusių nekęsti ir yra netgi linkę nutraukti santykius.

1. Vienatvė

Vienatvės jausmas ir depresija – tarsi užkrečiama liga, dėl kurios aplinkiniai gali pradėti jūsų vengti. Tai trukdo susirasti ir naujų draugų. 2009-aisiais Masačusetse atliktas tyrimas atskleidė, kad socialiniuose tinkluose vienatvė gali sklisti kaip virusas. Jausdamas atskirtį žmogus dar labiau tolsta nuo aplinkinių, verčia juos blogai jaustis. Jei norite būti išbrauktas iš draugų rato, pakanka tapti vienišu niurzga – rezultatas garantuotas.


Rašyti komentarą...
R
Rimtai
2013-11-29 20:48:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
10 budu, isvardinat 5, puse zodziu praleidziat. Bezdzione su google translate geriau parasytu straipsni.
Atsakyti
0

m
mandjoka
2013-11-30 18:08:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesamone, manau, kad besidomincios mokslu moterys visiskai neatstumia, atvirksciai, yra idomesnes ir tikrai turi daugiau pasakyti nei eiline blondine, kuriai rupi tik kaip siandien rengtis.
Atsakyti
0

a
anona
2013-11-30 20:18:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parašyta, kad straipsnyje bus 10 būdų, priversiančių nekęsti, o aprašyti 5. Be to, ir tie 5 dalykai nėra priežastys nekęsti žmogaus. Galėčiau išvardinti gal net daugiau nei 10 būdų, o tiksliau - ydų, kurių dėka net kantriausias ir pats atlaidžiausias žmogus vieną dieną tikrai ims nekęsti jūsų ir, geriausiu atveju pasiųs jus toli toli...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų