Redas Vilimas/BFL nuotrauka


Natalija Zvonkė (26), dainininkė. Gimė 1983 m., vasario 5 d. Gyvena Klaipėdoje. 2005 metais ištekėjo už dainininko Deivydo Zvonkaus. Natalija dalyvavo „Dainų dainelėje“, mokėsi muzikos mokykloje. Kartais dainuoja kartu su grupe „Yva“, kartais – su vyru Deivydu Zvonkumi. Ji grupės „Yva“ įkūrėja, vokalistė, vadybininkė ir įvaizdžio kūrėja. Šiais metais išbandė ir televizijos laidų vedėjos darbą: veda TV3 laidą „L.T. paparacai“. Taip pat dalyvavo TV projekte „Šokių dešimtukas“, vedė sezoninę laidą „Vasara su „Ambrozija“.


Natalijos tėvai pasižymėjo verslumu ir dažniausiai įtraukdavo į tą verslą ir abi dukras. Natalijos sesuo Kristina Ivanova (21), grupės „Yva“ narė.


Abi seserys augina kanadiečių sfinksų veislės patinėlį Demoną. Jų augintinis jau spėjo sudalyvauti parodoje ir buvo apdovanotas net dukart, pelnė CAC kategorijos diplomus. Kai Demonas gaus dar vieną tokį apdovanojimą, jis bus tituluotas čempionu.


Rašyti komentarą...
?
?
2009-06-17 20:51:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
ragana
Atsakyti
0

G
GERBEJA
2009-07-09 21:45:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
esu NATALIJOS DIDI GERBEJA.... ACIU KAD ESI TOKIA ZAVI,PAPRASTA..TIK GAILA TU ZMONIU KURIE PER TAVO GROZI NEMATO GERUJU TAVO SAVYBIU,LINKIU VISIEMS KITIEMS PRAREGETI,ATEITI I SUSITIKIMA SU TAVIMI,KAD ISITIKINTU,KOKIA TU NATURALI...NATALIJA LINKIU TAU ISLIKTI TOKIAI VISADA....KLAUSAUSI,DAINUOJU TAVO DAINAS,ISIGIJAU NAUJA KOMPAKTINI DISKA,BALSUOJU UZ TAVE...
Atsakyti
0

k
kornelija
2010-02-11 11:11:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
natalija tu mano megstamiausia atlikeja .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų