Vos už 50 eurų savo sode sukonstravo neįtikėtiną pramogą vaikams

Neįtikėtinas vaizdelis – vos už 50 eurų latvis savo vaikams namų sode įrengė tikrų tikriausią bobslėjaus trasą. Skrieti ja galima net 30 kilometrų per valandą greičiu.

Kas iš tų paprastų rogių, kai savo namuose skrieti galima net 30 kilometrų per valandą greičiu. Latvis Aivis ketverių dukrai ir septynerių sūnui savo sode įrengė 170 metrų bobslėjaus trasą.

Vyras sako, kad ši pramoga jam atsiėjo vos pusšimtį eurų – trasai jis panaudojo seną medieną, kurios nenorėjo deginti, sutvirtinimo elementus ir dar Čekoslovakijoje gaminto motociklo lopšius. Tiesa, šią pramogą jis sukūrė ne per dieną – darbavosi ištisus šešerius metus.

„Bobslėjaus trasą įrengiau vaikams, kad jie turėtų, ką veikti žiemą, o ne tik sėdėtų visą laiką namuose prie televizoriaus ar kompiuterio“, – sako meistras Alvis Berzins.

Kiek ramesniais žiemos malonumais šiomis dienomis mėgautis gali ir olandai. Nors šalyje įvestas griežtas karantinas ir net komendanto valanda, žmonės, laikydamiesi taisyklių, grožisi pirmą kartą po dešimtmečio apsnigtais keturis šimtmečius skaičiuojančiais malūnais ir šaltuku.

„Man patinka, nuostabu. Nekenčiu lietaus ir buvimo namie, tad džiaugiuosi sniegu ir saule“, – pasakoja vietos turistė Annemieke.

Džiaugsmą negausiai iškritęs sniegas atnešė Londono gyventojams. Ir maži, ir dideli su čiuožynėmis leidžiasi nuo kalniukų, važinėja rogėmis ar štai taip voliojasi.

Beje, Škotijos Hailanduose vakar temperatūra pasiekė 17 laipsnių šalčio ir tai yra žemiausia temperatūra Jungtinėje Karalystėje per pastarąjį dešimtmetį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų