REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Renata labai skubėjo susikurti sau laimę – po 4 pažinties mėnesių su Donatu jiedu apsilankė Santuokų rūmuose. Praėjus metams moteris praregėjo ir nustojo gyventi vien gražiais meilės žodžiais.

Renata labai skubėjo susikurti sau laimę – po 4 pažinties mėnesių su Donatu jiedu apsilankė Santuokų rūmuose. Praėjus metams moteris praregėjo ir nustojo gyventi vien gražiais meilės žodžiais.

REKLAMA

TV3 laidoje „TV Pagalba“ moteris pasakojo, kad gailisi, jog paskubėjo ir nepamatė santykių. Pasak Renatos, Donatas nevyriškas, tik kalba, bet nieko nedaro.

„Dėmesys, meilė iš jo yra, bet pas jį nėra noro ir paspirties geresniam darbui. Ir giminės jam sakė, ir mano artimieji sakė, kad susirastų geriau apmokamą darbą, nes dabar mums gyventi sunku. Mes turime skaičiuoti kiekvieną centą, mes negalime sau kažko leisti. <...> Mes džiaugiamės susimokėję už nuomą, susimokėję mokesčius ir, jei lieka, ant maisto“, – priežastis vardijo apie skyrybas galvojanti moteris.

Renata teigė, kad ji pati prie šeimos gerovės prisidėti negali, nes turi mažametį vaiką, kuris dar net neina į darželį. Tai ne pirma moters atžala – dar trys Renatos mažyliai šiuo metu negyvena su ja, jie globos namuose, tačiau moteris nori juos susigrąžinti.

REKLAMA
REKLAMA

„Kada vaikas pradės eiti į darželį, tada ir aš eisiu į darbą. Aš jam esu sakiusi, kad arba aš einu į darbą, o tu būk namie su vaiku, arba tu susirask gerą darbą ir visos mūsų problemos išsispręs, bet su vaiku namie sėdėti jis nenori“, – sakė moteris.

REKLAMA

Tokios situacijos moterį privertė apie savo vyrą pasidaryti kitokias išvadas, nei ji manė draugystės pradžioje.

„Jis drovus, kaip sakant, mėmė. Ir mama jam sakė, kad stengtųsi, nes kitaip vieną gražią dieną aš pasakysiu, jog noriu skirtis, nes jis nesistengia, bet šeimą turėti nori. Aš nesu tobula, bet darau viską, kad neateitų diena, kai pas mane ateis socialinė darbuotoja ir vėl pasakys, kad iš manęs gali būti atimtas vaikas vien dėl to, jog pas mus nėra pakankamai lėšų“, – konstatavo Renata. 

REKLAMA
REKLAMA

Donatas aiškino, kad Renatai tiesiog neįmanoma įtikti.

„Kai aš einu į darbą – neįtinku. Ji kaltina, kad pinigų neparnešu. Aš esu dirbęs prie miško, bet aš pirmą kartą dirbau tokį darbą ir neišėjo. <...> Bet aš ir savimi nepasitikiu, nemoku kalbėti su darbdaviais“, – sakė vyras. 

Vyras taip pat nepasitiki ir Renata kaip moterimi, jis įtaria, kad ji turi kitą žmogų.

„Kai parvažiuodavo iš darbo, ji ne su manimi šnekėdavo, o su kitais vyrais susirašinėdavo žinutėmis. Aš mačiau tas žinutes, jie draugiškai rašinėjosi. Aš klausiau, kodėl ji susirašinėja, tai atsakė, kad aš jai negaliu uždrausti su draugais susirašinėti. Aš norėčiau su tais draugais susipažinti, bet ji nesupažindina“, – pasakojo Donatas.

Ar pavyko Renatai ir Donatai išspręsti konfliktą ir išsaugoti santuoką, sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

O dieve septyni vikai? Ir dar nuo keturiu vyru. Kur ikiso galva tas vyrukas? Bek nuo jos kuo toliau neatsigrezdamas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų