Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pasigimdė visus trys pamečiui kasmet kad gyvent iš vaikų pinigų ir pašalpų, pratybos jiem per brangu, tai negimdyk tiek užsidėk prezerv.ir saugokis, jei brangu pratybos. O man per brangu tokius išlaikyt kur nemoka mokesčių bet prisidirbę vaikų ir gyvena soc .bute , kur galėtų dirbantys gyvent žmonės.
@J Sitam portale sedi visiski dalba jobai ir dar komentuoja vapse nesuprasdami kas tas suverenas ir kokiam mesle jie patys gyvena
Tai važiuok su autobusu į partizanų g. paėsti, kas neįtiko pašalpinei gyvenančiai valdiškam bute, arba su tuo Lexus galėjai atvažiuot su barzdyla paėst. Į tą valgyklą ateina net žmonės turintys savo butus, o šitai personai nefasonas eit į valgyklą, tai dar per gerai gyvena šitie lodoriai jei jiem partizanų g valgykla per prastai.
Būkit,jūs gerbiamieji,kuo norit? Bet,vaikams ar negeriau su bendraamžiais,lankant mokyklą,lankant būreliusir t.t!!!
Pedofilu geroves UAB LIETUVOS RESPUBLIKA
Vilcinskas uz cia esancius piktus komentatorius yra protingesnis: dirbo taisydmas telefonus, web puslapius kure.
EU jei neleidi vaikus į mokyklą didžiulės baudos,jei nepadeda pIma vaikus,ten niekas nesicackina su tokeis ,matyt išrūko iš Vokietijos,skokų aprisidare,atimčiau butą,o vakai turi užaukti padorūs visuomenės piliečiai.
@Manau Netiesa rašai,nes esi bukas tuo klausimu.
@Manau Gal pirma rasyt be klaidu ismok.
Tokių žmonių kaip ta šeiminėlė Lt.pilna dirbti nenori,o viską gauti veltui nori,kad kiti už juos mokėtu.Tas psichiškai nesveikas žmogus ,net nesuvokia ,kad visi mokesčiu mokėtojai moka už mokslą ir gydimą.,nieko nemokamo nėra.
@Senjora Tu ir viena is tu, UAB LITHUINIA pedofilu geroves kureja?
Tie valkatos turi namus? Atsipeikėkite! Valdžia jiems viską duoda, o jie šika ant visų, juos gydyti reikia, vaikų gaila.
@Nuomonė Tavo nuomonė šizo prakeiktą
@Nuomonė Speju busi pedofilas?
Kokia baisi seima, kokia nelaime vaikams pas tokius ligotus ir kliedincius tevus gimti, toks issigimimas. Ka vaikai gero gali matyt, kai tevai save gyvazmogiais vadina, jiems Lietuvos nera, Midgaro zemeje gyvena, raso su gramtinemis klaidomis, o vaikus namie nori mokyt, kad idiotais isaugtu be svietimo ir mokslu, gyvendami tevu kliedesiu gyvenima. Vargsai vaikai, kaip ju gaila, toks liudesys ir geda tokie tevai. Kiek vaiku kencia tokius nenormalius tevus, kokioje Svedijoje jau psichiatrineje tokie kliedetojai butu, o Lietuva cackinasi su kiekvienais sektantais. Isvis visus sektantus Lietuvojo reikia uzdrausti, nes tai antivalstybine veikla ir issigimimimas, nenoras gyvent, kaip normaliam pilieciui, issigalvojant savo kliedesiu taisykles ir luosinanti savo kliedesiais vaikus.
@Vita jie visuomenei taip kalba nera jie kvaili geriau atrodyti kvailiais,bet viska gauti ko nori durniu ijungi ir varai ta pati per ta pati,o kad i mokykla neina daugeliu seimu vaikai,o cia nepakluso sistemai ir nusprende susidoroti
Nėra reikalo tikėti tais suverenais. Poletileniniai ir tiek jie yra.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų