Rašyti komentarą...
Visi susidėje sutvarkys tą vaikinuką. Kaip ir su Deimante manau buvo. Kas netiko, tuos pašalino.
Tas kunigas Mantą ir pats lankydavo globos namuose ir Mantas į Vilnių važiuodavo, grįždavo su naujais daiktais ir su pinigais, visi darbuotojai ir kiti vaikai viską matė. Ir niekam nešovė galvon pasiaiškinti kas vyksta? Visiems viskas vienodai, svarbu tyku ramu, svarbu užpakaliai saigūs. Iškelsi bėdą- tai tuoj nuskambės įstaiga per visą Lietuvą, kad vaikai globos namuose pedofilų išnaudojami. Svarbu tylėt ir savo darbo vietas saugoti, kam tokie vaikai rūpi? Kaltinti juos lengviausia.
O ar dar yra abejojančių, kad prokuratūroje yra pedofilu.? Garleva ta parodė. Varnas varnui akies nekerta. Usas baloje nuskendo... Bartuševičius tai maža žuvelė. Rykliai dar plaukioja. Visur jų priviso. Lgbt giminės.
Buti genum ar biseksualu kol kas nedraudžiama. Ne ruzzkija cia. Tik prokuroras keistokais būdais ieško partnerių. O antra vertus, rašo kad prie vyruko nelindo įkyriai, prievartos menaudojo. Beje, vaikis 19 metų, ne pauglys. Siaip prokuroras jokio nusikaltimo nepadarė, nu gal tik profesinę etiką pažeidė. Atleisti iš darbo ar kitaip nubausti nėra pagrindo. Nebent žodinį įspėjimą
Ir siais siaip nereikia reikalo dramatizuoti, išpūsti, ką labai mėgsta komentatoriai.
Nelaikau sventais nei kai kjriu dvasininku nei prokuroru nei teiseju bet manau sis jaunas akiplesa tikras provokatorius ir melagis cia jau teisesauga tures darbo kad isaiskint tikra tiesa
@J Gerai, kad tokių provokatorių yra ir kad jie drįsta skelbti. Ar nori kad koks pedofilas mokytojas, kunigas ar dar kas tavo nepilnametį už pinigus prievartautų?
Raso- vaiksciojo nuogas, kas mate,, kur irodymai, kur vaizdas, galima prikalbeti velniai zino ka....nes tam vaikinui vienodai viskas, jis losejas.
Generalinė prokurorė patikrina provincijos prokurorus kurie čia jaučiasi dievais. Net teismams bylose nuosprendžius surašo o teisėjai tik perskaito. Viena Chebra ir teismai provincijos ir prokurorai. Teisybės neįmanoma rasti. Gal daugiau dėmesio ir tikrinimų turėtų generalinė prokurorė provincijai skirti. Pamatys tokių dalykų kurie ir šita prokurorą perneša.
Aišku Garliavos bylą reikia peržiūrėti - 15 metė gyveno pas Tetos brolį Kedą namie, o ji nieko nedarė, 16metė neščia vaikščiojo, o ji matė viską....
Bernaitis yra prostitutas ir jam tas patinka nes gauna gerus pinigus pagrasindamas visokiems prokurorams net iš merginu prisiskolines pinigu bet kalėjime jam bus ne pyragai . Juo naudojosi visokie iškrypėliai ir tai reikia bausti bet ir bernaitis ne šventas .
@Olia lia Jau galima nuspėti kuo viskas baigsis. Visi žinome kaip yra.
Ar tas vaikinas nemeluoja?
Man panašu į tai, kad jis sumanė kvailą būdą išgarsėti.
@Mama Taigi įrašai yra. Bet mes turime pavyzdžių, kai jokie įrodymai negalioja, nes...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų