Rašyti komentarą...
Mieli žmonės Jum piderai ir liesbes yra atmatos,bet nesate susidūrę,kai jūsų vaikai tai kenčia.Tai nėra liga ar išsigimimas ir tu žmonių nereikia smerkti . Aš kalbų ,kaip mama kuri mato savo vaiko kančias ir nieko negali pakęsti.Bukime vieni kitiems toleranciški.Ačiū už supratimą.
Sveiki, man kyla įtarimų, ko jie taip valstiečių lyderis yra Karbauskis su Širinskiene laikosi įsikibę dėl išlikimo seime savo nepatekusių kolegų sugrąžiinimo nes bus gaunami veltui pinigai ir daugiau pletkų tyčiotis prieš kitus ,kad jie nepakeičia mi, man .
Karbauskio aimanos ir kalbos tiesiog parodo jo intelekto ir kultūros pagarbos jausmą kitiems kandidatams į seimą.
Turi būti seiműnai protingi tvirti vyrai ir atstovauti Lietuvos žmonių interesams, o ne viršai reklamuotis kaip įvyko su Greta vietoje svarstymo rimtų klausimų rietenos kaltas 100 procentų Karbauskis man būtų gėda.
Šaunu jeigu įteisinta bus gėjams palankūs įstatymai, tada žinosime kas jie, o ko tas Karbauskis pavydi.ar gal prijaučiantis tik veikia pogrindyje.
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suаugusiems, nоrintiеms sųsirаsti paartnerį, nоrintiеms pašimyleti
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetąinė suаugušiеms, norintiems sųsirаsti pаrtnėrį, norintiems pаsimylęti
O mes tikimes kad bent koncervai jus vagis kartu su Skvernu,Veryga ir kitais pasodins ilgam
Vistek balsuosiu tik us Tevynes desiniosios Lietuva ne vein valstifeciai
mes tau priminsime,mes kurie tris menesius negavom gydymo paslaugų dėka tavo vyriausiojo šamano bukaprotiškų veiksmų,priminsim ,kad 800 zmoniu mirė daugiau nei įprasta jūsų chuntos metu.Jei neskaiciuoti tų,kurie pakėlė prieš save ranka ir iškeliavo anapilin jauni.Taip kad mums vienodai tavo valstietiški gąsdinimai. Mes žinom už ką balsuosim
KA PARODO KAS MUMIS VALDO
Stebiuosi aš iš Kauno, atrodė jog labai patriotiškas miestas yra, o va kaip pasirodė. Gyveną ten daugiausia turbūt sex mažumų jog už konservatorius balsuoja kurie apsikabinę su liberalais. Tą įrodė tylėdamas miestas ir Venskienės dramoje jog Kaunas už tokias mažumas. Gėda Kaunui.
@Tadas Patriotizmas nieko bendro su tais dalykais neturi. Per pirmą rinkimų turą Kaunas tarė NE valstiečiams, bendradarbiaujantiems su lenkais, atvirai reiškiantiems neapykantą Lietuvai.
Į viršų